Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin haftanın birincisi

Show TV ekranlarını hafta içi her gün renklendiren yarışma programı Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim elendi sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Kuaför ve makyaj uzmanlarının yeteneklerini sergilediği yarışmada programında haftanın finali bölümünde bir takım veda edecek bir takım ise 10 bin lira para ödülü kazanacak. Peki 12 Haziran Cuma Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin 12 Haziran kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin haftanın birincisi

Show TV’de hafta içi her gün ekranlara gelen ve izleyicilere de keyifli dakikalar yaşatan yarışma programı Kuaförüm Sensin’de bir haftanın finali daha geldi çattı. Saç ve makyaj uzmanlarının yeteneklerini gösterdikleri yarışma programında bugün hafta boyunca en yüksek puanı alan takım haftanın birincisi olup 10 bin lira para ödülünü kazanırken en düşük puanları alan takım ise yarışmaya ve hayallerine veda edecek. Haftanın son gününde performanslarını bir kez daha gösterecek olan yarışmacıların bugün alacağı puanlar belirleyici olacak. Ekran başında izleyenlerin yakından takip ettiği Kuaförüm Sensin’de final bölümünde heyecanla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim elendi? 12 Haziran Kuaförüm Sensin kim kazandı?

Kuaförüm Sensin günün konsepti ne?

Haftanın finali bölümü ile ekranlara gelen Kuaförüm sensin yarışmasında günün konsepti doğal toplu saçlar ve no makeup oldu. Yani bugün mücadele edecek olan 4 takım yarışmacılarına doğal bir makyaj ve doğal bir topuz yapacak. Abartıya kaçmadan elinden gelenin en iyisini çıkarmak isteyen yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde modellerinin saç ve makyajlarını tamamlarken günü finalinde ise jüri üyelerinin karşısına geçecek ve yüksek puan almaya çalışacak. Aynı zamanda Kuaförüm Sensin yarışmasında rakip takımlarda birbirleri için puan veriyor. Haftanın finali bölümünde yapılan puanlama sırasında gergin dakikalar da yaşanacak.

Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim kazandı?

Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim kazandı sorusunun belli oldu. Best of haftalarının devam ettiği yarışma programında kazanan takım 58 puan toplayan Bilal-Buse-Selver oldu. Kazanan takım 10 bin lira para ödülünün sahibi oldu.

kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 12 Haziran Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin 12 Haziran kim cuma kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bütün hafta boyunca çıkardığı işlerle 52 puan toplayarak yarışmaya veda eden takım Öncü-Özlem-Selen oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap