Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 11 Haziran puanları ve günün birincisi açıklandı

Show TV'nin sevilen ve yakından takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Mesleklerin konuştuğu kuaför ve makyaj uzmanlarının mücadele ettiği yarışma programında puan durumu ve günün birincisi de izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 11 Haziran puanları nasıl oldu? Kuaförüm Sensin günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 11 Haziran puanları ve günün birincisi açıklandı

Show TV’de Gözde Kansu’nun renkli sunumuyla ekranlara gelen ve izleyicileri her bölümü ile ekran başına kilitlemeyi başaran meslek yarışması Kuaförüm Sensin haftanın finali öncesinde yeni gününde izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen yarışmacıların yer aldığı ve jüri üyelerinin yaptığı puanlamalarla günün birincisini belirlediği yarışma programında günün konsepti de izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Haftanın finali öncesinde son gün mücadele içerisine giren yarışmacılar günün en yüksek puanı almak ve haftanın finali için avantajlı duruma geçmek istiyor. Peki Kuaförüm Sensin 11 Haziran Perşembe puan durumu nasıl oldu? 11 Haziran Kuaförüm Sensin günün birincisi kim?

Haftanın finali yaklaştıkça heyecan artıyor

Kuaförüm Sensin’de cuma günleri haftanın finali bölümü ekranlara geliyor ve final bölümü yaklaştıkça yarışmacılar arasında heyecan giderek artıyor. Rekabetin tadının kaçırıldığı bazen tartışmalarında yaşandığı programda Gözde Kansu ara sıra yarışmacıların müdahale etmek zorunda da kalıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen hem jüri üyelerinin hem de yarışmacıların verdiği puanların büyük önem taşıdığı Kuaförüm Sensin yarışmasında şimdiden haftanın birincisi merak ediliyor.

kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 11 Haziran Perşembe puan durumu

Show TV’de hafta içi her gün yepyeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Kuaförüm Sensin yarışması ekran başında izleyenler tarafından çok seviliyor ve yakından takip ediliyor. Özellikle her gün puan tablosunu merakla beklendiği yarışma programında günün birincisi de araştırılıyor. Kuaförüm Sensin 11 Haziran Perşembe puan durumu belli oldu. Bugün 10 puanla en düşük puanı alan takım Mustafa-Tuna-Su oldu. Ayrıca bugün 10 puan alan diğer bir takım da Yağmur-Songül-Melisa oldu ve iki takım günün sonunculuğunu paylaştı.

Kuaförüm Sensin 11 Haziran Perşembe günün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 11 Haziran Perşembe günün birincisi belli oldu. Kuaförüm Sensin bugün 14 puan ile birinci olan takım Öncü-Özlem-Seren oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap