KPSS Şartı Olmadan 40 Bekçi Alımı İlanı İŞKUR Üzerinden Yayınlandı

NAVİGASYONBekçi Alımı Başvuru Şartları Neler?Alımlar Hangi Pozisyonlarda Olacak?Başvurular Nasıl Yapılacak? KPSS şartı olmadan 42 bekçi alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Türkiye genelinde çeşitli bölgelerde görevlendirilmek üzere toplam 42 bekçi alımı yapılacak. Bekçi alımına ilişkin detaylarda KPSS şartı aranmadığı ve başvuru yapacak adayların En az ilkokul mezunu olması gerektiği belirtildi. İş arayanlara müjde. […]

19.09.2018 - 20:15
20.09.2018 - 0:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

KPSS şartı olmadan 42 bekçi alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Türkiye genelinde çeşitli bölgelerde görevlendirilmek üzere toplam 42 bekçi alımı yapılacak. Bekçi alımına ilişkin detaylarda KPSS şartı aranmadığı ve başvuru yapacak adayların En az ilkokul mezunu olması gerektiği belirtildi.

İş arayanlara müjde. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara göre KPSS şartı olmadan 42 bekçi alımı yapılacak. Açılan ilanda 40 normal bekçi ve 2 İnşaat bekçisi olmak üzere iki grupta alım yapılacağı belirtildi.

Bekçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanları detaylarına göre başvuru yapacak adaylardan istenen genel şartlar şu şekilde;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Bekçilik görevi için yeterli sağlık koşullarını taşımak
  • Kamu hak ve Hizmetlerinden mahrum olmamak.

Ayrıca İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanları içerisinde bekçi alımı pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için mülakat yapılacağı belirtildi.

Alımlar Hangi Pozisyonlarda Olacak?

Personel alımı 2018 ilanlarını göre toplamda 42 adet olarak yapılacak bekçi alımı, 40 normal bekçi ve 2 İnşaat bekçisi olmak üzere kategorilendirildi.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

2018 personel alımı başvuruları için İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacak. İsterseniz yaşadığınız ilde bulunan İşkur İl Müdürlüğü’ne giderek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim