Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Korona kaptı diye çalışanını işten kovduğu iddia edilen Şahan Gökbakar’dan açıklama

Şahan Gökbakar’ın Çamaşırhane Film şirketinde çalışan güvenlik görevlisi S.D.’yi koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten kovulduğu iddia edilmişti. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar bu konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Son Güncelleme:
 Korona kaptı diye çalışanını işten kovduğu iddia edilen Şahan Gökbakar’dan açıklama

Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar’ın 2012 yılında beraber kurdukları çamaşırhane isimli şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan 33 yaşındaki S.D.’yi koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten kovdukları iddia edilmişti. Bugün sosyal medyayı çalkalayan o iddialarla ilgili en net yanıt Şahan Gökbakar’dan geldi.

Şirket çalışanlarında güvenlik görevlisi yok

Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Çamaşırhane filmin kendi çalışanları listesinde güvenlik görevlisi bulunmamaktadır. Biz bu hizmeti dışarıdan alıyoruz. Güvenlik şirketiyle anlaşma yaparak o şirkete bağlı 3 ayrı güvenlik görevlisi oluşturuyor. Bu arkadaşların bazıları uzun bazıları kısa çalışıyor. Bu personelin tüm sorumluluğu o şirkete bağlı…” ifadelerini kullandı.

Herkesin maaşını ödedik

Koronavirüsün başlangıcında şirketinde çalışan bütün personelin maaşlarına aynı şekilde ödemeye devam edeceklerini söylediğini belirten Şahan Gökbakar, herkesin maaşını aldığını söyledi. Şahan Gökbakar açıklamasının devamında; ”Aynı zamanda ben bizzat bizim şirketimizde bordrolu olmayan güvenliğinin de maaşını alıp almadığını sorguladım. Maaşı veriyoruz size ödüyorlar mı diye! Durum bu… Herhangi bir güvenlik görevlisi bizim şirketimizde çalışmıyor.’Bu olay böyle yansıyınca ve tabii Sabah gazetesi olunca neyse araştırayım dedim. Securitas’a ulaştık ve bir açıklama aldım. 21 Mart’a kadar rapor alan çalışan 23 Mart’ta şube müdürüne kişisel nedenler dolayısıyla iş bırakmak istediğini söylemiş ve kendi isteğiyle işi bırakmış. Açıklama böyle diyor.” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap