Dizi Fragmanları

Konuşması Olay Oldu: Melis Buse Betkayan’dan Sonra Evli Sevgilisi Reşit Bozdağ’ın da Ödül Alması Tepki Çekti!

Kısmetse Olur’la hayatımıza giren Melis Buse Betkayan, evli sevgilisi Reşit Bozdağ ile yaşadıklarıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde Yılın En İyi Çıkış Yapan TikTok Fenomeni Ödülü alarak tepki çeken Melis’in ardından eski sevgilisi Reşit Bozdağ’ın da ödül alması ve yaptığı konuşma büyük tepkiye neden oldu.

Kısmetse Olur’la tanınan Melis Buse Betkayan, TikTok fenomeni sevgilisi Reşit Bozdağ ile yaşadığı aşkla tepki çekmişti.

Sebebi ise sevgilisinin evli olmasıydı. Zaten yeterince kötü olan bu durumun içine bir de Reşit Bozdağ’ın, Melis’ten önce de başka TikTok fenomenleriyle sevgili olması ve eşi dahil bu kadınlara hem sözlü hem de fiziksel şiddette bulunması olayı daha da çekilmez bir hale getiriyordu.

Aralarında öyle şeyler yaşandı ki… Reşit, Melis’e TikTok canlı yayınında şiddet gösterdi, evini bastı, ağza alınmayacak sözler söyledi, eşini küçümsedi… Melis’in de davranışları farklı değildi, o da aynı şekilde davranıyordu.

Artık dönülmez bir noktaya giren ‘ilişkileri’ tamamen bitti. Fakat ikili hala sosyal medya canlı yayınlarında birbirlerine laf atmaya devam ediyor. Göndermeli paylaşımlar, ifşalar derken valla midemiz bulandı!

Darp, şiddet, özel hayat ihlali, cinsellik açıklamaları, hamilelik iddiaları, ihanet, kavga, küfür, hakaret ve nicesi…

Sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çeken bu skandallar silsilesi, Melis’in ödül alışıyla devam etti. Melis geçtiğimiz haftalarda ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan TikTok Fenomeni Ödülü’ alarak tepki çekti.

Aldığı ödülü bir de kadınlara adayan Melis’e “Bir kadının yuvasını yıktın, ona hakaretler ettin şimdi ödülü kadınlara adıyorsun” şeklinde yorumlar geldi.

Melis’in ardından bu sefer de Reşit Bozdağ, düzenlenen ödül töreninde bir ödülün sahibi oldu.

Tıpkı Melis gibi ödülünü kadınlara ithaf eden Reşit Bozdağ’ın yaptığı ödül konuşması da tepkilere yol açtı.

Ödül konuşmasını Instagram hesabında paylaşan Reşit Bozdağ’a yorum yağdı.

Tepkilerin ardı arkası kesilmedi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Kaynak: https://onedio.com/haber/konusmasi-olay-oldu-melis-buse-betkayan-dan-sonra-evli-sevgilisi-resit-bozdag-in-da-odul-almasi-tepki-cekti-1171419

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu