Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Komşular isyan edip şikayetçi oldu Şeyma Subaşı’nın Çeşme’deki villasını polis bastı

Yaz başından bu yana arkadaşları ve sevgilisi ile Çeşme'de tatil yapan Şeyma Subaşı'nın arkadaşları ile beraber kaldığı villaya polis baskın düzenledi. Şeyma Subaşı'nın komşularının şikayetçi olduğu ve bu nedenle de polislerin eve geldiği öğrenildi.
Eklenme:
 Komşular isyan edip şikayetçi oldu Şeyma Subaşı’nın Çeşme’deki villasını polis bastı

Pandemi öncesinde yaz tatillerini genellikle yurtdışında geçiren Şeyma Subaşı salgın nedeniyle bu yaz Türkiye’de kaldı ve Çeşme Bodrum arasında mekik dokudu. Arkadaşları ve sevgilisi ile birlikte uzun bir tatile çıkan Şeyma Subaşı tatilden çektiği kareleri sosyal medya hesabından paylaşırken geçen günlerde üstsüz çekilen fotoğrafları sosyal medyaya damga vurdu. Şeyma Subaşı’nı bu defa magazin basınının gündemine getiren olay ise evine düzenlenen polis baskını oldu. İddiaya göre Şeyma Subaşı’nın Çeşme’de arkadaşları ile birlikte kaldığı villaya polis ekipleri baskın düzenledi.

Komşular şikayetçi oldu

Snob magazinde yer alan habere göre önceki akşam Şeyma Subaşı Çeşme’deki villasında arkadaşları ile bir araya geldi. Villada arkadaşları ile birlikte parti yapan Şeyma Subaşı’nın güzel başlayan gecesi ise tatsız bitti. Çevrede oturan vatandaşlar Subaşı ve arkadaşlarının fazla gürültü yapması nedeniyle rahatsız olarak polisi aradı. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polis ekipleri gürültü nedeniyle rahatsızlık verdikleri gerekçesiyle partinin bitirilmesini istedi. Şeyma Subaşı ve arkadaşlarının sabahın ilk ışıklarına kadar yapmayı planladıkları partinin kısa sürede bitmesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşadığı öğrenildi.

Kızıyla birlikte İstanbul’a döndü

Cuma gecesi yaşanan tatsız olayın ardından Şeyma Subaşı, dün kızı Melisa ile birlikte İstanbul’a döndü. Özel uçakla İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı uçakta çekilen görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap