Kocaeli’nde Gürcistan uyruklu 16 yaşındaki genç plastik kelepçe ile boğularak öldürüldü

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 16 yaşındaki Gürcistan uyruklu Nika Papidze E., ablasının evinde boğularak öldürülmüş halde ölü bulundu. Evde inceleme yapan polis ekipleri gencin boğazında 4 plastik kelepçe bulurken, ölümündeki sır perdesinin aralanması için çalışmalar devam ediyor.

09.08.2019 - 15:40
09.08.2019 - 15:40
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Dün akşam saatlerinde Darıca Emniyet Müdürlüğü’ne giden Gürcistan uyruklu G.E. erkek kardeşi Nika Papidze E.’nin çalıştığı işyerine gitmediğini ve bunu öğrendikten sonra ablasının Fevzi Çakmak Mahallesi Mahir sokakta bulunan evine gittiğini, kardeşinin ayakkabılarının kapının önünde olduğunu fakat defalarca zile basmasına rağmen kapının açılmadığını söyledi.

Plastik kelepçeyle boğulmuş

Kadının ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri Nika Papidze E.’nin ablasının evine gitti. Çilingir yardımıyla kapıyı açan polis ekipleri eve girdiklerinde yüzüstü yatan gencin boğazında 4 plastik kelepçe olduğunu ve kan izleri bulunduğunu gördü. Gencin, boğularak öldüğü anlaşılırken olay yerinde yapılan incelemenin ardından cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Olay sırasında ablası evde olmayan gencin ölümündeki sır perdesinin aralanması için çalışmalar sürüyor. Öldürülen genç ve ailesini tanıdığını söyleyen ailenin komşusu Mehmet Koç, “Gürcistan’dan geldiler. Babası ve annesi arasında sorun olduğu için ölen kişi ablasının yanında kalmaya başladı. İyi çocuklardı” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim