Spor

Koç ‘Karıma Benziyorsun’ Demiş: Galatasaray’ın Kız Çocuk Basketbol Kursu Hakkındaki Şok Edici İddialar

Ünlü dizi ve film eleştirmeni Murat Soner, bugün yaptığı paylaşımdaki iddiasıyla gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray’ın 13 yaş kız basketbol şubesindeki fizyoterapistlerin ve koçların, olumsuz ve kötü davranışlarını ifşa eden Murat Soner’in iddiası spor camiasının karışmasına neden olacak!

YouTube’da dizi ve film eleştiri videoları paylaşan sosyal medya fenomeni Murat Soner, yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü.

Galatasaray’ın özellikle 13 yaşındaki kız çocuklarını yetiştirdiği kurslarda sorumsuz ve olumsuz davranışlarda bulunan fizyoterapistlerden dem vuran Murat Soner’in iddiaları spor camiasını karıştıracak cinsten.

Bir koçun çocuklara ‘Gerizekalı, aptal’ gibi hakaretler ederek mobbing uyguladığını, diğer koçun ise ‘Karıma benziyorsun’ diyerek bir kız çocuğuna çok yakın davrandığı iddia etti.

Bir başka iddia ise fizyoterapistlerle ilgiliydi. Bazı öğrencilerin sakatlandığında ‘Tırnak bakımımı yeni yaptım’ diyerek müdahale etmediği, başka bir fizyoterapistin ise yardım etmek istediği öğrencinin iç çamaşırını yırttığı ve ani bir şekilde kaldırmasıyla belinin kırılmasına neden olduğu iddiası ise kan dondurdu.

Murat Soner’in “Türkiye’de kadın basketbolu neden gelişmiyor, buyrun okuyun!” açıklamasıyla yaptığı açıklama bu şekilde 👇

Valla ne diyelim… Ülkemizin gururu Filenin Sultanları için bu kadar sevinç dolu olduğumuz günde geleceğin yıldızı kız çocuklarımıza yapılan bu olumsuz davranışlar hepimizi kahretti! Umarız ki en kısa zamanda taraflardan açıklama gelir…

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Kaynak: https://onedio.com/haber/koc-karima-benziyorsun-demis-galatasaray-in-kiz-cocuk-basketbol-kursu-hakkindaki-sok-edici-iddialar-1170362

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu