Dizi Fragmanları

Kızılcık Şerbeti 37. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 37. bölümü, tek parça ve kesintisiz izleme seçenekleriyle arama motorlarında yerini alıyor. Gold Film imzası taşıyan bu dizide, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi isimler başrolde yer alıyor. Bu hafta Nursema’nın emlakçıda çalıştığını öğrenen Abdullah ve Pembe’nin yaşadığı duygusal çalkantılar ekranlara yansıyor.  Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; tam bölüm izleme seçeneği sizlerle. Kızılcık Şerbeti’nin 37. bölümünde neler yaşandı…

Kızılcık Şerbeti 37. bölümde;Mustafa’nın kumpasa düşürüldüğünü anlayan Nilay, her zamanki gibi kocasının arkasında duracak, Ünal ailesi de yanlarında olacaktır.

Umut’un bir kız arkadaşının Nursemalar’a yatılı misafir olarak gelmesi ve Pembe’nin bunu gördüğünde gösterdiği tepki, Nursema ve Umut arasında yeni bir soruna yol açacaktır.

Alev’i konuşturmak için attığı yalandan dolayı kendini Mustafa’ya karşı çok mahcup hisseden Nilay, onun gönlünü almak için hoş bir sürpriz hazırlar.

Kıvılcım ve ailesi, Ünallar ile Ertuğrul’un evinde bir yemekte bir araya gelecektir. Nursema’nın emlakçıda çalıştığını bu yemekte öğrenen Abdullah ve Pembe hem çok üzülecek hem de çok kızacaklardır.

Ömer’in hastalığı hızla ilerlemektedir. Başta Kıvılcım olmak üzere çevresi bir tuhaflık olduğunu fark etmeye başlarlar. Ömer kimseyi üzmemek adına büyük bir karar alır.

Fatih’i affetmiş görünse de Doğa’nın başka planları vardır. Fatih onu nasıl oyuna getirdiyse, o da aynı yöntemleri kullanacaktır.

Kızılcık Şerbeti 37. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/kizilcik-serbeti-37-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-kizilcik-serbeti-son-bolum-tek-parca-full-izle-1183247

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu