Kız Arkadaşıyla Tartışan Şahıs Başına Silah Dayadı AVM Boşaltıldı

İstanbul Maltepe'de bir kişi alışveriş merkezinin içerisinde kafasına silah dayadı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tedbir amacıyla alışveriş merkezine boşalttı. İntihar etmek istediği öğrenilen şahsın ikna edilmesi için polisin çalışmaları devam ediyor.

01.07.2019 - 14:25
01.07.2019 - 14:25
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul Maltepe’de bir alışveriş merkezinde bulunan kafenin içerisinde kız arkadaşıyla tartışan bir kişi başına silah dayadı. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tedbir amacıyla alışveriş merkezinin boşalttı.

Özel Harekat Olay Yerinde

Alınan bilgiye göre alışveriş merkezi boşaltılırken özel harekat polisleri de olay yerine geldi. Kız arkadaşıyla tartışan kişinin intihar etmek istediği ve polisin de şahsı ikna etmek için çabalarının devam ettiği öğrenildi. Şahsın başına silah dayanması nedeniyle çevrede bulunan vatandaşlar da büyük panik yaşayarak kendilerini dışarı attı. Şu anda olay yerinde polis ekiplerinin ikna çabaları sürüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim