Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kısa boylu kadınları daha güzel gösterecek tüyolar

Kısa boylu kadınlar birçok konuda daha avantajlı olmasına rağmen bazı minyon kadın daha güzel veya uzun görünmek için bazı minik dokunuşlara ihtiyaç duyarlar. Eğer siz de daha uzun görünmek isteyen minyon bir kadınsanız bu yazımız ilginizi çekebilir.
Eklenme:
 Kısa boylu kadınları daha güzel gösterecek tüyolar

Ufak dokunuşlarla olduğunuzdan daha yapılı veya daha güzel görünmek mümkün, hem de sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde… İşte kısa boylu kadınları daha güzel gösterecek o tüyolar…

Yüksek bel modasından yararlanın

Daha uzun boylu bir görüntü oluşturmak sadece oranları dengelemekle mümkün. Her nasıl olursa olsun kısa boylu bir kadının giyeceği pantolon kesinlikle yüksek belli olmalıdır. Yüksek belli pantolonlar, şort veya etekler bir tür göz yanılsaması yaratı ve böylece yüksek bel, bacakları daha uzun gösterir. Bu da özellikle kadınların daha çekici durmasını sağlar. Aynı zamanda belinizi bir kemer takmak daha heybetli görünmenizi sağlayacak. Hazır blazer’ların üzerine kemer takmak modayken bu tüyodan siz de faydalanabilirsiniz.

Mini etek ve bot kombini yapın

Bacaklarınızı beğeniyorsanız mini etekler ve elbiseler ilk tercihiniz olmalı. Mini etekler ve elbiseler bacaklarınızın olduğundan daha uzun ve zarif gösterecektir. Gördüğünüz gibi son derece basit bir hareketle olduğunuzdan çok daha uzun görünmek mümkün. Mini etek giydiğinizde etek üzerine hacimli bir kazak giyip altına bilekte biten sivri burun botları da tercih ederseniz kusursuz görünüme kavuşacaksınız. Bu botlar dikkatleri direkt aşağıya çekecektir.

Fit kesim pantolonlar giyin ve kısa pantolondan uzak durun

Bilekten kesilmiş kot modelleri bu sene de çok moda olsa da ancak eğer kısa boylu bir kadınsanız özellikle üzerinize oturan, yüksek belli ve bilekte kesilmiş olanları tercih etmelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Özellikle minyon kadınların tercih etmesi gereken ayakkabının hemen üzerinde biten pantolon modelleri olmalı.

İyi bir terzi edinin ve tek renk kıyafet kullanın

Uzun ya da kısa olmanız fark etmez, her kadının iyi bir terzisi olmalıdır. Ancak kabul etmeliyiz ki iyi dikişe sahip bir kıyafeti taşımak minyon bir kadın için daha önemlidir. Çünkü minyon kadınların kıyafeti iyi taşıyabilmesi için üzerinize tam oturması gereklidir.  Bunun dışında baştan aşağıya tek renk kullanmak de sizi olduğunuzdan daha yapılı gösterecek tüyolardandır. Baştan aşağıya tek renk giyinerek uzun bir siluet oluşturabilirsiniz. Bu illa siyah olmak zorunda değil, bu sene moda olan tek renk penye takımlardan faydalanabilirsiniz.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Hamilelerin uzak durması gereken meyveler
22 10 2020 - 14:34
Doğal saç bakım yağları ve faydaları
22 10 2020 - 13:27
Hamilelerin tüketmesi gereken 10 meyve
22 10 2020 - 10:21
Kırışıklık gideren doğal maske tarifleri
21 10 2020 - 16:08
Cilde iyi gelen vitaminler
21 10 2020 - 10:14
Selülite savaş açan çaylar
20 10 2020 - 16:34
Yorum Yap