Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kış Aylarında Tatil Yapılabilecek En İyi Şehirler 

Kış sezonunun tatil için plan yapmak yaz aylarına göre biraz daha zahmetlidir. Eğer ki kayak ya da doğa tutkunu iseniz size önereceğimiz yerlerde kış tatilinizi geçirebilirsiniz. 
Son Güncelleme:
 Kış Aylarında Tatil Yapılabilecek En İyi Şehirler 

Yaz ayı olduğu kadar pek çok insan kışında tatile bir yerlere gider. Bunun için oldukça geniş çaplı araştırma yapanlar için bizde değişik alternatifler hazırladık. Hafta sonunda ya da kış sezonunda tatile gitmek isteyenler için işte en değişik yerler. 

 Frankfurt 

 Kış sezonunun en gözde tatil mekanları arasındadır. Muhteşem kulüpleri, enteresan mimarisi ile oldukça ilgi çekmektedir. Burada yer alan Noel pazarı ve buz pateni pistleri turistlerin yoğun talep gösterdiği yerler arasındadır. Buranın rağbet görmesinin en büyük nedenlerinden birisi de ucuz olmasıdır. 

 Los Cabo 

 Meksika’da eskisi kadar ilgi görmeyen bir yer. Sahil kısmı otellerle harap edilen bölgede az da olsa ilgi çeken yerler bulunmaktadır. Bazı otellerin muhteşem manzarası sizlere inanılmaz bir tatil imkanı sunmaktadır. 

 Kochi 

 Hindistan’da bulunan Kochi aslında Washington’dan bile daha fazla değerlidir. Burada özellikle son zamanlarda kış turizminin daha da artması gözlerden kaçmamaktadır. 

 Las Vegas

 Las Vegas en iyi tatil yerlerindendir. Lezzetli sokak yemekleri kış sezonunun vazgeçilmezlerindendir. Burada geçireceğiniz sıcak ve eğlenceli bir akşam hem keyfinizi yerine getirecek hem de kentte bulunan casinolarda şansınızı deneyebileceksiniz. 

 Quebec 

 Duvarlarla çevrili olan bu bölgelerde at arabaları eşliğinde aydınlatmalı sokaklarda seyahat edebilirsiniz. St. Lawrence Nehri kıyısında gerçekleştireceğiniz bir gezinti ile butik otellerde konaklayabilirsiniz. 

 Edinburgh 

 İngiltere’de bulunan ve oldukça yoğun bir şekilde turist sayısına maruz kalan Edinburgh, kış aylarında izleyenlere muhteşem bir doğa manzarası sunmaktadır. Kentin tarihi dokusu ve mimarisi ile kendinizi Yüzüklerin Efendisi filminin içerisinde bile zannebilirsiniz. 


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Sınavdan önce okunacak dualar! Zihin açan dualar nelerdir?
19 06 2020 - 19:19
Bugün Burcunuz Ne Söylüyor? İşte 13 Haziran 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
13 06 2020 - 11:24
Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2020 Cuma
12 06 2020 - 11:10
11 Haziran 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları
11 06 2020 - 13:27
10 Haziran Çarşamba Günlük Burç Yorumları
10 06 2020 - 11:06
9 Haziran Günlük Burç Yorumları
9 06 2020 - 15:04
Yorum Yap