Televizyon

Kırmızı Oda’ya şok rating sonuçları!

Kırmızı Oda geçtiğimiz yıl itibariyle yayın hayatına başlamıştı. İlk bölümlerinden itibaren büyük ilgi gösterilen proje, kısa süre içerisinde yayınlandığı günün en iddialı yapımlarından birisi haline geldi. Bu nedenle de ikinci sezon onayını kısa süre içerisinde alan dizinin 2021 yılında da ekranlarda olacağı belirtildi.

Yeni sezon beklentilerin altında kaldı!

Yeni dönemde sezon hayatına yeniden başlayan Kırmızı Oda, popülerliğin korunabilmesi adına pek çok ünlü isim ile anlaşma sağlayarak dikkat çekti. Yapılan anlaşmalar ile birlikte hikayenin derinleştiği ve daha fazla kişinin yer almaya başladığı Kırmızı Oda için son haftalarda işler yolunda gitmiyor.

Yayınlandığı günde rakiplerinin gerisinde kalmaya başlayan Kırmızı Oda için şu anda ciddi bir gergin bekleyiş var. Düşüşün devam etmesi programın yayında kalmasını zorlaştıracak. Üstelik bu reytinglerin özellikle önümüzdeki haftalarda da benzer şekilde devam etmesi halinde sezon sonunun beklemeden program için final kararının alınabilmesi dahi gündemde.

Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak yeni bölümleri ile elde edilecek sonuçlar Kırmızı Oda’nın kaderinin belirlenmesini sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu