Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?

Kırmızı Oda Güler kimdir sorusunun yanıtı dün geceden bu yana izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. TV8 ekranlarında dün akşam ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıkan kırmızı oda hem reytinglere hem de sosyal medyaya damga vurmayı başardı. Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu da izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Kırmızı Oda Güler kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?
Son Güncelleme:
 Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?

TV8 ekranlarında dün akşam 2. bölümü ile yayınlanan ve adeta reytingleri ambargo koyan Kırmızı Oda dizisi sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Başrolde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı kırmızı oda dizisinde genç oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun performansı ile izleyicilerden tam not almayı başardı. Birçok kişi dizi yayınlandığı sırada internet üzerinde Kırmızı Oda Güler kimdir sorusunun yanıtını araştırdı. Peki kırmızı oda Güler kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Kırmızı Oda Güler kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Güler karakteri izleyicileri bir gece derinden etkiledi. Anne ve babasını kaybettikten sonra kardeşlerine bakmak zorunda kalan Güler, adeta kardeşleri için küçük yaşında kendini feda ediyor. Henüz 16 yaşındaki Güler, kardeşlerine bakabilmek için hayat kadını olarak çalışmaya başlıyor. Güler karakterinin canlandırdığı hikayenin gerçek bir hayat hikayesi olması izleyicileri derinden etkiledi. Sosyal medyada dün gece Kırmızı Oda Türkiye gündeminin ilk sırasında yer alırken Güler için de çok fazla mesaj atıldı.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Elbette Güler karakterine hayat veren Su Burcu Yazgı Coşkun da izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu ortaöğretim eğitimine hala devam ediyor. Farklı Boyut dizisi ile 2011 yılında oyunculuğa ilk adımını atan Coşkun, Aşk Yeniden, Sana Bir Sır Vereceğim, Karadayı ve Kalbim Dört Mevsim dizilerinde rol aldı. 16 yaşındaki genç oyuncu şu anda Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterine hayat veriyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap