Kimdir?
Kimdir?
Alican Ulusoy Kimdir, Ne İş Yapıyor?

Magazin basınını Çalkalayan iddiaların ardından herkes bugün Alican Ulusoy ismini merak etmeye başladım. Peki, işadamı Alican Ulusoy kimdir, ne iş yapıyor?

Okunma Süresi : 1 Dakika
Ceren Moray Kimdir? Oyuncu Ceren Moray Hayatı ve Dizileri

Avlu dizisi ile televizyon dizileri arasında özel bir yer edinen güzel oyuncu Ceren Moray, küçük yaşlardan beri oyunculuğun içerisinde yer almaktadır. Hayatının detaylarıyla merak edilen oyuncu Ceren Moray hakkında merak edilenler konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Mert Fırat Kimdir? Mert Fırat Nereli ve Kaç Yaşında? Hayatı ve Dizileri

Son dönemin yıldızı daha da parlayan oyuncularından Mert Fırat özel hayatından politik duruşuna başarılı kariyerinden televizyon dizilerine her detayıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Mert Fırat kimdir, hayatı ve dizileri konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Sıla Kimdir? Sıla Gençoğlu Hayatı ve Şarkıları

Başarılarından özel hayatına, hit şarkılarından farklı tarzına kadar her özelliğiyle olay olan ünlü isimlerden şarkıcı Sıla, yani Sıla Gençoğlu hayatının detaylarıyla merak edilmektedir. Sıla'nın hayatı ve kariyeri konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Ziynet Sali Kimdir? Ziynet Sali Nereli ve Kaç Yaşında?

Sıla Gençoğlu ile Ahmet Kural kavgasında adı geçen ünlü şarkıcı Ziynet Sali'nin hayatı araştırılmaya devam ederken ortaya atılan iddialar da gündemde geniş yer buluyor.

Okunma Süresi : 1 Dakika
Phillip Cocu Kimdir? Phillip Cocu Nereli Ve Kaç Yaşında?

Fenerbahçe'de Ankaragücü karşısında alınan 3-1 mağlubiyet sonrasında Hollandalı teknik adam Phillip Cocu ile yollar ayrılırken sarı lacivertli taraftarlar tecrübeli hoca hakkında bilgi toplamaya başladı.

Okunma Süresi : 1 Dakika
Müslüm Gürses Kimdir? Ne Zaman Vefat Etti?

Arabesk müziğinin sevilen isimlerinde merhum Müslüm Gürses'in hayatını konu alan Müslüm Baba filmi vizyona girdikten sonra ünlü sanatçının hayatını merak edilir hale geldi.

Okunma Süresi : 1 Dakika
Nevşin Mengü Kimdir? Nevşin Mengü Nereli ve Kaç Yaşında?

Politikacı Şahin Mengü'nün kızı olan gazeteci ve sunucu Nevşin Mengü'nün hayatı internet üzerinden aranmaya başlandı.

Okunma Süresi : 1 Dakika
Cem Özer Kimdir? Cem Özer Nereli ve Kaç Yaşında?

Türk televizyon tarihinin ilk stand-upçıların dan biri olarak bilinen ve geçirdiği sağlık sorunları yüzünden yoğun bakıma kaldırılan Cem Özer'in hayatı merak edilmeye başlandı.

Okunma Süresi : 1 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"