Dizi Fragmanları

Kim Milyoner Olmak İster’de Soruya Karşı Gözyaşlarını Tutamayan Yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu’ndan Destek

Ekranların en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlarımıza gelmeye devam ediyor. Pazar ve Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan yarışmada neler olduğu elbette yakından takip ettiğimiz konular arasında. Dün akşam yarışmacı koltuğunda oturan bir ismin, program esnasında gözyaşlarına hakim olamadığı anlara Kenan İmirzalıoğlu da dayanamadı. İşte Milyoner’in dün akşamki bölümüne damgasını vuran anlar…

Kim Milyoner Olmak İster’in en sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, her Pazar ve Salı akşamı karşımıza çıkmaya devam ediyor.

2019 yılından beridir sunucu olarak ekranlarımıza taşınan ünlü oyuncunun, programı sunarken gösterdiği tavırlar ve yarışmacılara karşı olan tutumu herkesi hayran bırakıyor. Güleç yüzü, rahatlatan tavırları ve bilgili konuşmalarıyla hem yarışmacıları hem de seyircileri etkisi altına alıyor.

Kendisinin kimi zaman sert çıkışlarını da görüyoruz. Bu durum elbette yaşanan olaylar için oluyor.

Geçtiğimiz haftalarda sorulan bir soru üstüne İsrail-Filistin savaşı hakkında isyan eden Kenan İmirzalıoğlu’nun sözleri gündeme damgasını vurmuş, sosyal medyada olay olmuştu.

Para ödülü artırılan Milyoner’in soruları yine her zamanki gibi çok zor. Bu zor sorularla karşılaşan yarışmacılardan biri de dün akşam Beril Çavuş oldu.

Programın dün akşamki yarışmacılarından biri olan Beril Çavuş, ikinci baraj sorusuna kadar sorunsuz geldi. Barajı aşması için karşısında ‘Köpek Kalbi ve Behemot adlı kedinin ‘hakkımızda hükmü tarih verir’ sözünün geçtiği ‘Usta ile Margarita’ kitaplarının yazarı kimdir?’ sorusu çıktı.

Yarı yarıya joker hakkını kullanmak isteyen Beril Çavuş, iki şık arasından doğru cevabı verdi ve ardından gözyaşlarına boğuldu.

Soruyu doğru bilmesinin ardından duygularına hakim olamayan Beril, ‘Hayatımda hep pozitif kalmaya çalışıyorum. Geçmişte kötü şeyler yaşadım ve bunların üstesinden geldim.’ diyerek sözlerine başladı.

Ardından hislerine engel olamayan yarışmacı, “Kendimle gurur duyuyorum buraya kadar geldiğim için.” dedi.

Yarışmacının gözyaşları içerisinde ‘Ben merkezli olamadım çoğu zaman ama artık olmaya çalışıyorum. Kimse kusura bakmasın lütfen.’ diyerek noktaladığı cümlelerine Kenan İmirzalıoğlu elbette dayanamadı.

Yarışmacının ağlaması ile birlikte duygulanan İmirzalıoğlu, “Şu fotoğrafta bir kusur gören varsa kusur kendisindedir emin ol.” diyerek Çavuş’a destek oldu.

‘Kimse kusura bakmaz. Şu fotoğrafta bir kusur gören varsa kusur kendisindedir emin ol.’

Ardından yarışmacı Kenan İmirzalıoğlu’nun da desteğiyle gülmeye başladı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/kim-milyoner-olmak-ister-de-soruya-karsi-gozyaslarini-tutamayan-yarismaciya-kenan-imirzalioglu-ndan-destek-1186679

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu