Dizi Fragmanları

Kim Milyoner Olmak İster’de Milyonluk Soruyu Açtıran Yarışmacıyı Kenan İmirzalıoğlu Alnından Öptü

Salı ve Pazar akşamları yayınlanan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster?, dün akşamki bölümünde yine dikkat çeken anların altına imza attı. Programa katılan isimlerden Rabia Birsen Güvercin, yarışmada öyle başarılı ilerledi ki herkesi kendine hayran bıraktı. Milyonluk soruyu açtıran Güvercin’in başarısına kayıtsız kalamayan Kenan İmirzalıoğlu, yarışmacıyı alnından öptü.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile izlemeye bayıldığımız fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster?, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi.

2019’dan beridir Milyoner koltuğunda görmeye alışık olduğumuz Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğu, yarışmaya adeta tat katıyor. Diksiyonu ve duruşu bir yana, yarışmacılarla olan sempatik iletişimi ile herkesi son derece etkiliyor.

Milyoner’in dün akşamki bölümüne ise Rabia Birsen Güvercin damgasını vurdu.

Program süresince başarılı bir performans gösteren ve baraj sorularını geçen Rabia Birsen Güvercin, sempatik tavırlarıyla hem Kenan İmirzalıoğlu’nun hem de seyircilerin gönlünü kazandı.

400.000 TL’lik soruya ulaştığında, yarışmacının karşısına “TBMM’de Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’nı ilk kim okudu?” sorusu çıktı.

Şıklarda Mustafa Kemal Atatürk, Halide Edip Adıvar, Mehmet Akif Ersoy ve Hamdullah Suphi Tanrıöver vardı. Rabia bu soruda ikili cevap hakkını kullanmak istedi. İlk cevabı C şıkkı Mehmet Akif Ersoy olurken, ikinci hakkında D şıkkı Hamdullah Suphi Tanrıöver cevabını verdi.

Milyoner tarihinde 1 milyon liralık soruyu açtırmaya hak kazanan beşinci kişi olan Rabia Birsen Güvercin, akşama damgasını vurdu.

Aslen Konyalı olduğunu söyleyen fakat Ankara’da yaşayan Rabia Birsen Güvercin, 1999 yılında dünyaya geldiğini söyledi. Kendisi Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olduğunu da yarışmada anlattı.

Yarışma boyunca sürdürdüğü başarısı ile herkesi hayran bırakan Güvercin’e, Kenan İmirzalıoğlu kayıtsız kalamadı ve alnından öptü.

Tüm seyircilerin önünde ‘Artık Covid yok. Sana sarılıp öpmek istiyorum. Harikasın.’ diyen İmirzalıoğlu, bu anlarda son derece duygulandı.

“Tabii o anı ilk kez okunduğu Meclis’teki o duygu dalgalanması olmasa da, onun bir küçüğünü yaşadık.” diyen Kenan İmirzalıoğlu son derece duygulandı.

Rabia Birsen Güvercin de 1 milyonluk soruyu görecek beşinci kişi olarak Milyoner tarihine geçti.

İşte o anlar:

Kaynak: https://onedio.com/haber/kim-milyoner-olmak-ister-de-milyonluk-soruyu-actiran-yarismaciyi-kenan-imirzalioglu-alnindan-optu-1170642

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu