Dizi Fragmanları

Kim Milyoner Olmak İster’de Dondurmacı Arif Dede’nin Joker Kullandığı Kuru Fasulye Sorusu Şaşkına Çevirdi

ATV’nin en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Rabia Göğercin’in bir milyonluk ödülü kazanmasının ardından yarışmada büyük bir heyecan yaşandı. Bu hafta ise yarışmacı koltuğuna oturan isimlerden biri fenomen haline gelen İzmirli dondurmacı Arif Dede oldu. Joker kullanmak istediği soru ise herkesi şaşkına çevirdi.

Uzun yıllardır ekranlarda büyük bir fenomen haline gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması, Salı ve Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Milyoner yarışmasını büyük küçük herkes yakından takip ediyor. Geçtiğimiz hafta Rabia Göğercin’in bir milyonluk soruya doğru cevap vermesi ve yarışma tarihinde ikinci kez büyük ödülü kazanan isim olması büyük bir heyecan yaratmıştı. Ardından yapımcılar, artık büyük ödülün 5 milyon TL olacağını açıklamıştı.

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşamki yeni bölümünde, yarışmacı koltuğuna oturan isimlerden bir tanesi Arif Suyolcu’ydu.

İzmir Karşıyaka’da 25 yıldır dondurmacılık yapan Arif Suyolcu, 0-6 yaş grubu çocuklara ücretsiz dondurma vermesiyle sosyal medyada gündeme gelmişti. Arif Dede, Dondurma Dede, Süt Dede gibi lakaplarla tanınan Arif Suyolcu, dün akşam Milyoner koltuğundaydı.

Arif Suyolcu, henüz baraj sorusundayken kafası karıştı ve joker hakkını kullanmak istediğini söyledi.

Son derece basit olan baraj sorusu için joker hakkını kullanan Arif Suyolcu, ‘Tahin ve pekmez, ‘bal ve kaymak’ gibi ikililerin yer aldığı bir listede, ‘pilav’ın eşi olarak muhtemelen hangisi gösterilmiştir?’ sorusunu seyirciye sordu.

Seyircilerin %98’i “B- Kuru fasulye” cevabını verdi.

Heyecanına yenik düştüğünü söyleyen Arif Suyolcu, doğru cevabı bilse de karıştırdığını dile getirdi.

Beşinci soruya kadar gelebilen isim, yarışmaya 5 bin TL alarak veda etti.

Geriye son derece sempatik yarıştığı anlar anı olarak kaldı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/kim-milyoner-olmak-ister-de-dondurmaci-arif-dede-nin-joker-kullandigi-kuru-fasulye-sorusu-saskina-cevirdi-1173177

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu