Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kilo vermeye çalışan Çağatay Ulusoy’un son paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Netflix'te yayınlanan Hakan Muhafız dizisi ile izleyici karşısına çıkan ve bir sürede televizyon ekranlarından uzak duran Çağatay Ulusoy'un geçtiğimiz günlerde kilolu hali dikkat çekmişti. Kilo vermeye çalıştığı öğrenilen ünlü oyuncunun sosyal medyada yaptığı son paylaşım ise adeta olay yarattı.
Eklenme:
 Kilo vermeye çalışan Çağatay Ulusoy’un son paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Sevgilisi ile birlikte yaz tatilinde olan Çağatay Ulusoy önce dizi anlaşmaları ile adından söz ettirmiş ardından da projesinin iptal edilmesi ile çok konuşulmuştu. Yeni projesi için sakal bırakan ve kilo alan Çağatay Ulusoy projenin iptal olması ile birlikte zayıflamaya çalışıyor. Kiloları sosyal medyada çok konuşulan ünlü oyuncunun yaptığı son paylaşımda olay yarattı.

Eski haline dönmeye çalışıyor

Son dönemlerde sadece Hakan muhafız dizisinde yer alan ve dijital platformda izleyici karşısına çıkan Çağatay Ulusoy’un hayranları televizyon ekranlarında görmek istediklerini sık sık dile getiriyor. TRT 1 ile bir dizi projesi için anlaşan ancak daha sonra bu projesi iptal olan ünlü oyuncu şimdilerde aldığı kiloları hızlı bir şekilde geri vermeye çalışıyor. Instagram hesabında yaptığı son paylaşımda aldığı kiloları kısa sürede vermeyi başardığı görülen ünlü oyuncu tatilde balık tutmayı sürdürüyor. Ancak Instagram’da yeni bir paylaşım yapan Çağatay Ulusoy’un sakallı hali yine hayranları tarafından beğenilmedi ve tartışma konusu oldu.

Eski Çağatay’ı görmek istiyoruz

Yakışıklı oyuncunun Instagram hesabına yaptığı paylaşımın altına birçok hayranı yorum yaparken sosyal medya kullanıcıları artık eski Çağatay’ı görmek istediklerini dile getirdi. Elbette Çağatay Ulusoy’un bu halini eleştiren kullanıcılar kadar beğenen kullanıcılar da oldu. Ünlü oyuncu sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen paylaşımında tuttuğu balıklarla birlikte poz vermişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap