Kılıçdaroğlu’dan Arap Bakan hakkında şok sözler

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündemdeki bazı konular hakkında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu kızın evi konusundaki tartışmalara sert cevaplar verirken milyon dolar değerinde denilen evi 100 bin dolara satmaya her zaman hazır olduklarını dile getirdi. Kılıçdaroğlu, erken seçim hazırlıkları konusunda her zaman yapıcı bir çözümün bulunduğuna işaret ederek hedeflerinin de yüzde 60 olduğunu vurguladı.

Gündeki bazı konulara eçıklık getiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim iddiaları konusunda da net tavrını ortaya koydu. Buna her zaman hazırlıklı olduklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Erken seçim konusunda hazırlıklarımızı tamamladık. Bizim hedefimiz yüzde 60 seviyelerinde. Kızım konusuna gelince de. Milyon dolar değerinde denilen evi 100 bin dolara satmaya hazırız. Hodri meydan.” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan Hodri Meydan

Kılıçdaroğlu ayrıca İçişleri bakanı Süleyman Soylu hakkında ise “Bizim partimize gelmek konusunda çok ısrarcı galiba kendileri. Ama bizim kapımız her zaman yanar döner insanlara karşı kapalıdır.” şeklinde konuştu. Kılıçdaroğlu, Fahreddin Paşa’ya “hırsız” diyen BAE Dışişleri Bakanı Abdullah bin Zayed’e tepkisini dile getirerek, “Bence Arap Bakan özür dileyene kadar tüm dış ilişkiler askıya alınmalıdır. Abdullah bin Zayed bizden özür dilemelidir. Bu böyle yabana atılacak bir iddia değil. Zaten söylediklerinde doğru bir cümle barınmıyor. İddiaları tamamen asılsızdır.” ifadelerine yer verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu ayrıca Medine savunmasını yapan Fahreddin Paşa için “hırsız” ifadesini kullanması konusunda Abdullah bin Zayed için sert ifadeler kullanmaktan geri kalmadı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com