Televizyon

Kenan İmirzaloğlu ve Oktay Kaynarca yeni projede bir araya geliyor

Türk televizyon tarihinin 2 önemli isimlerinden olan Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca, ATV’nin yeni projesi Yalnız Kurt dizisinde bir araya gelebilir.  İddiaların gündeme gelmesi ile birlikte kısa süre içerisinde en çok konuşulan konulardan bir tanesi olan Yalnız Kurt dizisi için şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı.

Kurtlar Vadisi ile efsaneleşen Oktay Kaynarca ve Deli Yürek gibi yine en çok izlenme oranlarına ulaşan bir dizide Yusuf Miroğlu karakteri ile sevilen Kenan İmirzalıoğlu’nun bir araya gelecek olması, dizinin şimdiden popülerlik kazanmasını sağladı. Üstelik dizede Osman Sınav imzası olması, beklentilerin uzun zamandan beri de artmasını sağlamıştı.

Muhteşem ikili ekranlara gelebilir

Dizi için şu ana kadar kesin oyuncu kadrosu ve fragmanlar paylaşılmadığından dolayı dizideki hikayenin nasıl ilerleyeceği ve hangi oyuncuların dizide yer alacağı bilinmiyor. Ancak özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin iptal edilmesi ile birlikte ortaya büyük bir boşluk çıktığından dolayı Yalnız Kurt dizisinde daha iddialı oyuncular ile startın verilmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu