Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in sosyal medyadan doğum günü kutlamasına tepki bile vermedi

Beren Saat geçtiğimiz günlerde doğum günü olan eşi Kenan Doğulu için sosyal medya hesabından uzun bir paylaşım yapmış ve dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başarmıştı. Kenan Doğulu’nun Beren Saat'in yaptığı paylaşıma yorum yapmak bir yana dursun beğenmemesi bile dikkatlerden kaçmadı.
Eklenme:
 Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in sosyal medyadan doğum günü kutlamasına tepki bile vermedi

Geçtiğimiz yıl çalkantılı bir evlilik süreci geçiren Beren Saat ve Kenan Doğulu aralarını tam düzeldi derken Beren Saat’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bir kez daha akıllarda soru işareti bıraktı. Eşi Kenan Doğulu için geçtiğimiz yıl “masumiyetini kaybettin” paylaşımı yapan Beren Saat, bu yıl yaptığı doğum günü paylaşımı ile takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Beceremediğiniz evlilik olsun

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun doğum günü dolayısıyla Instagram hesabından eşiyle birlikte çekilen fotoğrafını paylaşmış ve altına şu notu düşmüştü; “Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol oldun hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…”

Kenan Doğulu hiç tepki vermedi

Beren Saat’in kullandığı bu ifadeler bir kez daha dikkatleri çekerken Kenan Doğulu’nun eşinin yaptığı paylaşıma hiçbir tepki vermemesi ise herkesi şaşkına çevirdi. Kenan Doğulu’dan Beren Saat’in paylaşımına yorum bekleyen takipçileri bir beğeni ile bile karşılaşmadı. Yaşanan bu gelişmelerle birlikte çiftin arasında yeni bir kriz mi var sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap