Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in sosyal medyadan doğum günü kutlamasına tepki bile vermedi

Beren Saat geçtiğimiz günlerde doğum günü olan eşi Kenan Doğulu için sosyal medya hesabından uzun bir paylaşım yapmış ve dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başarmıştı. Kenan Doğulu’nun Beren Saat'in yaptığı paylaşıma yorum yapmak bir yana dursun beğenmemesi bile dikkatlerden kaçmadı.
Eklenme:
 Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in sosyal medyadan doğum günü kutlamasına tepki bile vermedi

Geçtiğimiz yıl çalkantılı bir evlilik süreci geçiren Beren Saat ve Kenan Doğulu aralarını tam düzeldi derken Beren Saat’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bir kez daha akıllarda soru işareti bıraktı. Eşi Kenan Doğulu için geçtiğimiz yıl “masumiyetini kaybettin” paylaşımı yapan Beren Saat, bu yıl yaptığı doğum günü paylaşımı ile takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Beceremediğiniz evlilik olsun

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun doğum günü dolayısıyla Instagram hesabından eşiyle birlikte çekilen fotoğrafını paylaşmış ve altına şu notu düşmüştü; “Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol oldun hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…”

Kenan Doğulu hiç tepki vermedi

Beren Saat’in kullandığı bu ifadeler bir kez daha dikkatleri çekerken Kenan Doğulu’nun eşinin yaptığı paylaşıma hiçbir tepki vermemesi ise herkesi şaşkına çevirdi. Kenan Doğulu’dan Beren Saat’in paylaşımına yorum bekleyen takipçileri bir beğeni ile bile karşılaşmadı. Yaşanan bu gelişmelerle birlikte çiftin arasında yeni bir kriz mi var sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Ünlü şarkıcı Umut Akyürek’in kızı ile benzerliği ağızları açık bıraktı
8 09 2020 - 19:07
Yorum Yap