Kaza yapan 16 yaşındaki çocuğuna babadan teselli

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde babasının arabasını izinsiz alan 16 yaşındaki çocuk araç ile kaza yapınca onu ilk teselli edende yine babası oldu.

17.12.2017 - 23:09
17.12.2017 - 23:09
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde korkunç bir kaza meydana geldi. Babasının arabasını çalarak kaza yapan 16 yaşındaki çocuğu teselli eden yine babası oldu. Babası, “Üzülme oğlum. Sana bir şey olmadı ya. Yenisini alırız.” demesi büyük şaşkınlık yarattı.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşanan kazada 16 yaşındaki bir çocuk arkadaşı ile birlikte kaza yaptı. Emre Y., ailesinden habersiz evin önlerinden kaçırdığı otomobil ile dolaşmaya çıktığı sırada aracın kontrolünü kaybetti. Takta atan araç içerisinde bulunan Emre Y. ve yanındaki arkadaşı 16 yaşındaki İlyas K.’nın yaralandığı belirtildi. Kazayı duyarak olay yerine hemen koşan Emre Y.’nin anne ve babası ise yerde yatan çocuklarını yaralı halde görünce sinir krizleri geçirdiler.

Tekirdağ’da Korkunç Kaza

Anne ve baba çocuklara seslenerek, “Çocuklar üzülmeyin. Size bir şey olmasın yeter. Sizler iyi oldun.” dedi. Tekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Kurtuluş Caddesi üzerinde yaşanan kazada Nihat ve Türkan Y. çiftinin oğulları lise öğrencisi Emre Y. hemen evlerinin önlerinde bulunan babasına ait aracı izinsiz alarak arkadaşı ile birlikte gezmeye çıktı. Emre Y.’nin kullandığı otomobil daha sonrasında Kurtuluş Caddesi üzerinde yoldan çıkarak takla attı. Kaza sonrasında araç kullanılamaz hale gelirken Emre Y. ile İlyas K. yaralandı.

Emre Y. kazadan sonra çok fazla heyecanlanırken onu ilk teselli eden babası oldu. Babası oğluna bunu dert etmemesi gerektiğini ve yinede yenisini alabileceklerini söyledi. Polis kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim