Kaza yapan 16 yaşındaki çocuğuna babadan teselli

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
17 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde korkunç bir kaza meydana geldi. Babasının arabasını çalarak kaza yapan 16 yaşındaki çocuğu teselli eden yine babası oldu. Babası, “Üzülme oğlum. Sana bir şey olmadı ya. Yenisini alırız.” demesi büyük şaşkınlık yarattı.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşanan kazada 16 yaşındaki bir çocuk arkadaşı ile birlikte kaza yaptı. Emre Y., ailesinden habersiz evin önlerinden kaçırdığı otomobil ile dolaşmaya çıktığı sırada aracın kontrolünü kaybetti. Takta atan araç içerisinde bulunan Emre Y. ve yanındaki arkadaşı 16 yaşındaki İlyas K.’nın yaralandığı belirtildi. Kazayı duyarak olay yerine hemen koşan Emre Y.’nin anne ve babası ise yerde yatan çocuklarını yaralı halde görünce sinir krizleri geçirdiler.

Tekirdağ’da Korkunç Kaza

Anne ve baba çocuklara seslenerek, “Çocuklar üzülmeyin. Size bir şey olmasın yeter. Sizler iyi oldun.” dedi. Tekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Kurtuluş Caddesi üzerinde yaşanan kazada Nihat ve Türkan Y. çiftinin oğulları lise öğrencisi Emre Y. hemen evlerinin önlerinde bulunan babasına ait aracı izinsiz alarak arkadaşı ile birlikte gezmeye çıktı. Emre Y.’nin kullandığı otomobil daha sonrasında Kurtuluş Caddesi üzerinde yoldan çıkarak takla attı. Kaza sonrasında araç kullanılamaz hale gelirken Emre Y. ile İlyas K. yaralandı.

Emre Y. kazadan sonra çok fazla heyecanlanırken onu ilk teselli eden babası oldu. Babası oğluna bunu dert etmemesi gerektiğini ve yinede yenisini alabileceklerini söyledi. Polis kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com