Kayserispor La Liga ekiplerinden Eibar ile hazırlık maçı oynadı

İspanya La Liga ekiplerinden Eibar ile hazırlık maçı oynayan Kayserispor, karşılaşmadan 5 -2 mağlup ayrıldı. Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ve futbolcu Bernard Mensah karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

21.07.2019 - 23:36
22.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, İspanya La Liga ekiplerinden Eibar ile oynadıkları hazırlık maçının ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı. İlk hazırlık maçını oynadıklarını belirten Hikmet Karaman, ilk devrenin daha dengeli olduğunu ancak, maç sonucunda skordan memnun kalmadıklarını dile getirdi. Dengenin oyuncu değişikliklerinden sonra kaybolduğunu belirten Karaman, özellikle defansta çok hata yaptıklarını ve istemedikleri goller yediklerini dile getirdi. Hücum bölgesinde de eksik oyuncular olduğunu söyleyen Karaman, rakip takımın da oldukça güçlü bir takım olduğunu ve en azından nerede olduklarını gördüklerini ifade etti.

Deniz’i kaybetmek istemem

Karaman, basın mensuplarının genç oyuncu Deniz Türüç için gelen transfer teklifleri ile ilgili gelen bir Soruya da cevap verdi. Şu anda Deniz’in takımın en önemli oyuncularından biri olduğunu belirten Hikmet Karaman, özellikle bölgesinde geçen sezon takıma çok şey kattığını dile getirdi. Hikmet Karaman Deniz gibi bir oyuncuyu kaybetmek istemediğini belirterek, son dönemde yaşanan gelişmeler bana haberin olmadığını ve haberi olan konularla ilgili açıklamalar yaptığını ifade etti.

Oynama fırsatı bulduğum için mutluyum

Kayserispor’da forma giyen Bernard Mensah ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İspanya’dan gelen güçlü bir takımla karşı karşıya geldiklerini ve böyle bir takımın karşısında kendilerini görme fırsatı bulduklarını söyledi. Hazırlık maçı olmasına rağmen gayet iyi olduklarını söyleyen Mensah, bu maçta oynama fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu dile getirdi.

Deniz’den transfer şakası

Son dönemlerde Galatasaray ve Fenerbahçe ile adı anılan Kayserisporlu milli futbolcu Deniz Türüç hazırlık maçının ardından gazetecilerle şakalaştı. Gazetecilerin helikopter şakası yanıt veren Deniz, “Öyle mi, benden daha fazla biliyorsunuz” diyerek gazetecilere espri yaptı. Oynadıkları hazırlık maçı hakkında konuşan deniz, gol atamadığını ama asist yaptığını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim