Kayıp ailenin akıbeti ortaya çıktı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
19 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Kastamonu merkeze bağlı Bürme Köyü’nde 29 Kasım 2017 tarihinde meydana gelen yangının ardından haber alınamayan 5 kişilik Çataloğlu ailesi ile ilgili olarak Kastamonu Jandarma Komutanlığı tarafından arama çalışmaları sürerken, olayla ilgili olarak Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca açılan soruşturma kapsamında yeni bilgilere ulaşıldı.

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı kararı ile gözaltına alınan ve tutuklanarak cezaevine konulan Erkan K., kardeşi Ersan K. ile Erkan K.’nin kayınpederi Ali Ş.’nin olayla ilgili oldukları ortaya çıktı. Ali Ş., cezaevine gönderildikten sonra verdiği ifadede, vicdan azabı çektiğini ve Çataloğlu ailesini nasıl katlettiklerini itiraf etti.

Dehşet Verici Olayın Ayrıntılarını Anlattı

Bürme Köyü’nün Kuzören Mahallesi’ne hayvan çalmak için gittiklerini söyleyen Ali Ş., kendisi ile birlikte Erkan K. ile Ersan K. ve ismi belirlenemeyen bir kişinin daha bulunduğunu anlattı. Hayvanları ahırdan çıkarırken gürültü üzerine Fazıl Çataloğlu’nun uyandığını söyleyen Ali Ş., ahırın kapısına gelen Fazıl Çataloğlu’ndan korkarak paniklediklerini ve onu silahla öldürdüklerini anlattı. Bu arada silah sesi ve gürültü üzerine Çataloğlu ailesinin diğer fertlerinin uyandığını aktaran Ali Ş., onları da silahla öldürdükten sonra evdeki 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu’nu da öldürdüklerini itiraf etti. Ardından evi ateşe verdiklerini söyleyen Ali Ş., Serdar Çataloğlu’nun cesedini evin içinde bıraktıklarını ve diğer cesetleri çuvallara koyduktan sonra diğer kişinin aracıyla başka bir yere attıklarını itiraf etti. Çataloğlu ailesinin traktörünü alarak ormanın içine bıraktıklarını söyleyen Ali Ş., daha sonra çaldıkları 4 adet büyükbaş hayvanı da sattıklarını anlattı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com