Kayak Milli Takımı Seçmelerinde Büyük Kavga

Bugün saat 10.00 sıralarında Palandöken Kayak Merkezi’ndeki seçme yarışı sırasında bir sporcunun kasıtlı olarak başka bir sporcuyu engellediği iddiası üzerine çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Sporcular birbirlerine kayaklar ve batonlarla vurdu, bıçak çekti. Tarafları, olay yerine gelen polis ve diğer sporcular güçlükle ayırdı. Kavgada bir sporcu ve antrenör yaralanarak hastanede tedaviye alındı. Polisin beş sporcuyu gözaltına […]

12.12.2017 - 12:42
24.06.2019 - 20:34
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bugün saat 10.00 sıralarında Palandöken Kayak Merkezi’ndeki seçme yarışı sırasında bir sporcunun kasıtlı olarak başka bir sporcuyu engellediği iddiası üzerine çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Sporcular birbirlerine kayaklar ve batonlarla vurdu, bıçak çekti. Tarafları, olay yerine gelen polis ve diğer sporcular güçlükle ayırdı. Kavgada bir sporcu ve antrenör yaralanarak hastanede tedaviye alındı.

Polisin beş sporcuyu gözaltına aldığı olayla ilgili savcılık soruşturma başlattı. Olay nedeniyle ara verilen seçmeler devam edecek.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim