Kastamonu’daki yangında kaybolan Çataloğlu ailesi aranıyor

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

21 gün önce Kastamonu’da çıkan orman yangını sonrasında ortalıktan kaybolan 5 kişilik ailenin bulunması için herkes seferber oldu. Başta özel yetiştirilmiş komandolar olmak üzere çok sayıda vatandaş da 30 kilometrelik alan içerisinde kayıp ailenin izini sürmeye başladı.

Kastamonu’da merkez Bürme köyünde 21 gün önce çıkan yangını sonrasında kendilerinden bir daha haber alınamayan 5 kişilik Çataloğlu ailesini arama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı askeri birlikte yakın köy ve çevresindeki 30 kilometrelik alanda Çataloğlu ailesinin izini sürmeye başladı. Bürme köyü Kuzören Mahallesi’nde 29 Kasım 2017 günü çıkan yangın sonrasında Çataloğlu ailesinin de içinde bulunduğu ev tamamen kül olmuştu.

Kayıp Çataloğlu Ailesi Aranıyor

Evlerden birinde oturan Fazıl Çataloğlu ile Sebahat, oğlu Emin, gelini Şengül ve torunu Serdar Çataloğlu’na şu ana kadar yapılan aramalarda kendilerine ulaşılamadığı kaydedildi. Yangından sonra evin enkazında yapılan çalışmalarda bir çocuğa ait yanmış bir cesedin bulunduğu ve bunun 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu’na ait olduğu değerlendirildiği ve yapılacak olan otopsi sonrasında kesin bilgilerin daha sonrasında verileceği kaydedildi.

Olayla ilgili olarak devam eden soruşturma kapsamında Çataoğlu ailesine ait 4 büyükbaş hayvanın ağılında bulunduğu Erhan K. ve kardeşi Ersan K. isimli şahıslar 13 Aralık 2017 tarihinde tutuklanmış ve 3 gün sonrasında da Erhan K.’nın kayınpederi Ali Ş. ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com