Kastamonu’daki yangında kaybolan Çataloğlu ailesi aranıyor

21 gün önce Kastamonu'da çıkan orman yangını sonrasında ortalıktan kaybolan 5 kişilik ailenin bulunması için çalışmalar devam ediyor.

20.12.2017 - 21:16
21.12.2017 - 12:53
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

21 gün önce Kastamonu’da çıkan orman yangını sonrasında ortalıktan kaybolan 5 kişilik ailenin bulunması için herkes seferber oldu. Başta özel yetiştirilmiş komandolar olmak üzere çok sayıda vatandaş da 30 kilometrelik alan içerisinde kayıp ailenin izini sürmeye başladı.

Kastamonu’da merkez Bürme köyünde 21 gün önce çıkan yangını sonrasında kendilerinden bir daha haber alınamayan 5 kişilik Çataloğlu ailesini arama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı askeri birlikte yakın köy ve çevresindeki 30 kilometrelik alanda Çataloğlu ailesinin izini sürmeye başladı. Bürme köyü Kuzören Mahallesi’nde 29 Kasım 2017 günü çıkan yangın sonrasında Çataloğlu ailesinin de içinde bulunduğu ev tamamen kül olmuştu.

Kayıp Çataloğlu Ailesi Aranıyor

Evlerden birinde oturan Fazıl Çataloğlu ile Sebahat, oğlu Emin, gelini Şengül ve torunu Serdar Çataloğlu’na şu ana kadar yapılan aramalarda kendilerine ulaşılamadığı kaydedildi. Yangından sonra evin enkazında yapılan çalışmalarda bir çocuğa ait yanmış bir cesedin bulunduğu ve bunun 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu’na ait olduğu değerlendirildiği ve yapılacak olan otopsi sonrasında kesin bilgilerin daha sonrasında verileceği kaydedildi.

Olayla ilgili olarak devam eden soruşturma kapsamında Çataoğlu ailesine ait 4 büyükbaş hayvanın ağılında bulunduğu Erhan K. ve kardeşi Ersan K. isimli şahıslar 13 Aralık 2017 tarihinde tutuklanmış ve 3 gün sonrasında da Erhan K.’nın kayınpederi Ali Ş. ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim