Karısı İntihar Ederken Ağaca Yaslanıp Olan Biteni İzledi

Adana'da bunalıma girdiği iddia edilen bir kadın köprüye çıkarak intihar etmek istedi. Çevrede birçok vatandaş toplanırken kadının eşinin intihar etmek isteyen kadını ağaca yaslanarak izlemesi dikkatlerden kaçmadı.

06.07.2019 - 11:17
06.07.2019 - 11:17
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Adana’nın Yüreğir ilçesinde son dönemlerde bunalıma girdiği iddia edilen 37 yaşındaki kadın intihar etmek için köprünün üzerine çıktı. Sağlık ve polis ekipleri kadını ikna etmeye çalışırken eşinin ise bir ağaca yaslanarak olan biteni izlemesi herkesin dikkatini çekti.

Son Anda Kurtarıldı

Adana’da bulunan Regülatör köprü Ayaklarında yaşanan olayda, iddiaya göre K.A babasının mirasından pay alamadığı gerekçesiyle bunalıma girdi ve Seyhan nehri üzerinde bulunan köprüye gelerek intihar etmeye kalktı. 7 çocuk annesi olduğu öğrenilen kadın sinir krizi geçirerek köprünün üzerinde kendisini atacağını söyledi. Çevrede bulunan vatandaşlar kadını görünce hemen durumu sağlık ekiplerine ve CANKUR ekiplerine bildirdi. Kadın, yanına hiç kimseyi yaklaştırmazken uzun süren ikna çabaları sonucunda ekipler bir anlık dalgınlığından faydalanarak kolundan tuttu ve yukarıya çekti. Polis ve 112 Acil Servis ekipleri sinir krizi geçiren kadını ambulansa bindirdi. Kadın burada yapılan ilk tedavinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim