Karın Yağlarından Kurtulmaya Yardımcı Olacak Mucize İçecek

Karın yağlarından kurtulmak kilo verseniz bile oldukça zor. Egzersiz yaparak karın yağlarını eritmeye çalışırken bir yandan da içeceklerde bunu desteklemek istiyorsanız bugün size harika bir önerimiz var. Yazımızın devamında karın yağlarını eritme de size yardımcı olacak mucize içeceğin tarifini bulabilirsiniz...
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
27 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Kilo vermek mümkün olabilir, ama o inatçı karın yağlarını eritmek oldukça zor. Aslında kadınlar bunu kilo kaybı sürecinin en zorlu kısımlarından biri olarak adlandırıyor. Bir türlü erimek bilmeyen karın yağının arkasındaki neden, mide ve kalça bölgelerinin, yağ parçalama işlemi olan lipolize kolayca tepki vermeyen daha fazla miktarda yağ hücresi içermesidir.

Peki, bu çok yaygın ve sinir bozucu soruna basit bir çözüm olsaydı ne olurdu? Ya göbek yağınızdan kurtulmada kilit rol oynayabilecek doğal bir içecek olduğunu söylesek? Eminiz birçok kişi bunu duymaktan mutlu olur. Evet, karın yağlarından kurtulmaya yardımcı olacak mucize bir içecek var!

Buzdolabında bulunan birkaç malzeme ile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu içecek, bundan sonrasında karın yağlarını eritmek için sizin en büyük yardımcınız haline gelecek. Bu içecek salatalık, maydanoz veya kişniş, limon suyu, zencefil ve aloe vera suyu içerir ve yatmadan önce tüketilirse gecenin yavaş metabolizma saatlerinde metabolizmanızı hızlandırabilir.

Bu Mucize İçecek Nasıl Etki Ediyor?

Salatalık:

Salatalıkların mide yağlarını eritmeye yardımcı oldukları kanıtlanmıştır, çünkü sindirim işleminde anahtar olan liflerin yanı sıra su içeriği de yüksektir. Ayrıca, sadece 45 kalori içeren bir salatalık diyetin olmazsa olmazıdır.

 

Maydanoz / kişniş:

Hem kalorisi düşük, hem de antioksidanlarla dolu. Ayrıca önemli vitaminler ve mineraller içerirler ve su kaybını azaltan doğal idrar söktürücü maddelerdir ve kilo vermenize yardımcı olurlar.

Limon suyu:

Toksinlerin atılmasına yardımcı olmak için bir antioksidan görevi gören C Vitamini içerir. Ve bu toksinler atıldığında, daha iyi hissedeceksiniz ve karından yağ kaybetmekte önemli olan egzersizleri yapmak için daha fazla enerjiniz olacak.

Zencefil:

Metabolizmayı arttırır, göbek yağını eritmeye yardımcı olur ve vücudun ihtiyaç duyduğu şekilde çalışmasını sağlarken kabızlığı önler. Zencefilin içindeki bileşikler, aşırı ısınmayı önleyen kan suyunun düzenlenmesine yardımcı olur.

Aloe vera suyu:

Vücuttaki serbest radikallerin (toksinler) büyümesini geciktiren, sağlıklı olmanızı sağlayan birçok antioksidan içerir. Aynı zamanda sindirimin düzenlenmesine yardımcı olur ve bağırsaklarınızdaki sağlıklı bakterileri normalleştirirken kabızlıktan kurtarır.

Karın Yağlarını Eriten İçecek Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler:

  • 1 limon
  • 1 salatalık
  • 1 çorba kaşığı rendelenmiş zencefil
  • 1 çorba kaşığı aloe vera suyu
  • Bir demet kişniş veya maydanoz
  • ½ su bardağı su

Yapılışı:

Tüm malzemeleri bir araya getirin ve blenderden geçirin. Yatmadan önce ve sabah uyandıktan sonra daha hafif, daha enerjik, olmak ve karın yağlarını eritmek için tüketin.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com