Dizi Fragmanları

Kardeşlerim Dizisinden Ayrılan Onur Seyit Yaran’ın Duygulandıran Veda Paylaşımını Görmelisiniz

Üç sezonu geride bırakarak yeni bir sezona başlayan Kardeşlerim dizisinin son bölümünde yer yerinden oynadı. Dram dolu yapımda Onur Seyit Yaran’ın hayat verdiği ‘Doruk’ karakteri geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybetti. Yapımın en sevilen isimlerinden olan Yaran sosyal medya hesabından paylaştığı duygu dolu veda yazısıyla gündeme oturdu.

atv ekranlarının en başarılı projelerinden biri olarak değerlendirilen Kardeşlerim dizisi 9 Eylül Cumartesi günü 4. sezonuyla yeniden yayın hayatına başladı.

Nefeslerin tutulduğu 95. bölümde izleyiciler adeta gözyaşlarına boğuldu. Bunun nedeni ise Onur Seyit Yaran’ın hayat verdiği ‘Doruk’un kaza sahnesi oldu.

Bomba gibi sezon finaliyle yayın hayatına kısa süreliğine ara veren Kardeşlerim dizisinde kimin hayatta kalıp kimin öleceği ise dizi ileyicileri tarafından tartışma konusu olmuştu.

4. sezon başlamadan ‘Doruk’ karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran’ın yapımdan ayrılacağı iddiaları kısa sürede gündem yaratmıştı.

Su Burcu Yazgı Coşkun ile yakaladıkları enerjiyle beraber oldukça geniş bir hayran kitlesine kavuşan genç oyuncunun yapımdan kesin olarak ayrılacağı, mezar taşı görselinin yayılmasıyla netlik kazandı.

Son bölüm ücretini kendisi almayıp 3 sezondur birlikte çalıştığı set görevlisi arkadaşlarının arasında paylaştırdığı belirtilen Yaran, bugün yayınlanan son bölümle beraber yapımdan ayrılmış oldu.

AsDor aşkına hayran olanların gözlerini yaşlarla dolduran sahnenin ardından Onur Seyit Yaran’dan bir paylaşım geldi.

Diziden pek çok kare ve kamera arkası görüntüleri peş peşe yayınlayan genç oyuncu Instgram hesabından duygusal bir veda yazısı paylaştı.

”Sanırım hayatımda ilk kez Instagram postu açıklamasını dudaklarım titreyerek yazıyorum. Öncelikle 3 yıl boyunca içerisinde bulunduğum projede emeği geçen herkese sevgiler. ”

”Sevgili Set emekçisi abilerim, ablalarım, arkadaşlarım; 

Yürümelerimden koşmalarıma kadar kahrımı çektiniz, yanımda oldunuz. Bu hikaye bizim için buraya kadardı, ama eminim siz kamera arkasındaki dostlarımla, kariyerim boyunca sıkça karşılaşacağım. Gelecekte karşılaştığımız zaman, ilk günkü gibi, adımın ve imzamın olduğu heryerde, yalnızca hakkın ve adaletin yanında olacağıma söz veriyorum. Sizler için elinden gelenin fazlasını yapacak bir Onur kardeşiniz yanınızda. Daima.”

”Sevgili canım destekçilerim; Her zaman en önde oldunuz, en iyisi oldunuz ve en güzelini yaptınız, sizlerin sevgisini haketmek hayatım boyunca beni şanslı kılacak kazançlardan biri.”

”Yepyeni hikayelerde, bambaşka heyecanlarda ve güneşli yarınlarda buluşmak üzere, ben sizlerden Razıyım, hakkınızı helal edin teşekkürler…”

”Sevgili güzeller güzeli suyum burcum yazgım coşkunum, bunun bizim icin bir son olmadığına ikinci adımın seyit olduğu kadar eminim.”

”Burada geçirdiğim süre içerisinde, cephede beni bir an bile yalnız bırakmadığın, sırt sırta, iyi ve kötü günde, dosta düşmana karşı bir an bile mahcup etmediğin icin teşekkür ederim. Senle ben Türk televizyonlarında en büyük ödül torenlerinde, en büyük reklam projelerinde ve en kıymetli gazete dergilerde, bulunduğumuz kurumların bayrağını beraber taşıdık, ASİL ve MERTÇE. Bu süreci seninle beraber geçirmek benim için bir şerefti, kariyerlerimizde ömür boyu bizi aydınlatacak ateşi beraber yaktık. Bu ateşin izinde daima birbirimize yakışır ve layık olacağımıza eminim. Peri masalı hikayemizin tozları bizlere her zaman doğru yolu buldursun inşallah.”

”Şimdi kısık sesle söyleyeceğim, umarım uçak geçer, duyulmaz… dorukatakuloffline”

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlara bekliyoruz…

Kaynak: https://onedio.com/haber/kardeslerim-dizisinden-ayrilan-onur-seyit-yaran-in-duygulandiran-veda-paylasimini-gormelisiniz-1171696

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu