Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna katılan Cem Davran uzun zaman sonra kötü bir karaktere hayat verecek

Star TV'nin geçtiğimiz sezonun en önemli projelerinden biri olan ve beğenilen dizi Kardeş Çocukları yeni sezona hazırlanıyor. Kardeş çocukları 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak edilirken dizi ile ilgili önemli haberler de gelmeye başladı.

30.07.2019 - 8:26
30.07.2019 - 11:22
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’de geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlayan, oyuncu kadrosu ve çok beğenilen Kardeş Çocukları 2. sezon için hazırlıklarına başladı. Yeni sezonda ekranlarında fırtına gibi etmek isteyen dizinin kadrosu genişliyor. Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl ve Afra Saraçoğlu gibi önemli isimlerin kadrosunda bulunduğu Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonunda Cem Davran da yeni bir karakterle diziye katılacak. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru başlayan dizinin yeni sezon çekimlerinde ağustos ayının son haftasında başlayacağı öğrenildi.

Kötü bir karakter olacak

Ünlü oyuncu Cem Davran, Kardeş çocukları kadrosuna Adnan karakteri ile katılacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Adnan karakteri kötü bir karakter olacak ve dizideki herkese büyük kötülükler yapacak. Henüz karakterin kiminle bağlantısı olacağı çok bilinmiyor ancak, Cem davranın yeni sezonda yeni bir soluk getireceği kesin.

İki kardeşin yıllar sonra gelen yüzleşmesi

Kardeş Çocukları dizisi Umay ve Ümran isimli iki kız kardeşin yıllar sonra yaşadıkları büyük yüzleşmeyi konu alıyor. Fakir hayatından sıkılan ve aynı zamanda ablasının sevgilisine göz koyan Umay, çocuğunu doğurduktan sonra kaçıp gidiyor ve çocuğu ablasına bırakıyor. Yıllar sonra ablası cezaevine girince yeğenim dediği kendi çocuğu ile bir kez daha yolu kesişen Umay, zengin hayatını kaybetmemek için birbirinden farklı yöntemlere başvuruyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim