Karabük’te kamyonet evin çatısına uçtu

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
24 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Karabük’te 80 metre uçurumdan aşağı düşen ve yuvarlanan kamyonet yolun hemen aşağısındaki bir evin çatısına uçtu. Kamyon sürücüsünün kazayı yara almadan atlatması şans olarak nitelendirildi.

Karabük’te kamyoneti ile 80 metrelik uçurumdan aşağı düşen kamyonet ters döndükten hemen sonra yolun aşağısında bulunan tek katlı bir evin çatısına düştü. Kamyon sürücüsü yara almadı. Soğan tepe mevkiinde yaşanan kazada 22 yaşındaki Emrah Lort yönetimindeki kamyonet sürücüsünün bir anlık dalgınlığı sonrasında kayarak 80 metrelik uçurumdan aşağıya uçtu. Yuvarlanan kamyonet daha sonrasında takla atarak içerisinde kimsenin yaşamadığı Ramazan Tamaç’a ait tek katlı boş evin çatısına saplandı.

Evin Çatısına Uçtu

Ters dönen kamyonetin içerisinden kendi çabaları sonrasında kurtulmayı başaran sürücü kendisini evin önündeki çimenlerin üzerine atarak olayın şokunu üzerinden atmayı başardı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri sürücüye anında müdahalede bulundu. 112 ekipleri yaralı sürücüye müdahale ederken Emrah Lort yanında bir kişinin daha olduğunu söyledi. Bunun üzerine ekipler diğer kişiyi de aramaya başladı. Boş evin içerisinde ve çevrede arama yapan itfaiye ve polis ekipleri başka bir ize rastlayamadılar.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan sürücünün durumunun iyi olduğu belirtilirken polis ise kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com