Karabağ’ın Koreografisi Yoğun İlgi Gördü

Bu sezon ilk kez Şampiyonlar Ligi’nde oynayan Karabağ’ın koreografi şöleni beğenildi.

22.11.2017 - 23:47
16.06.2019 - 20:04
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez mücadele eden Azerbaycan takımı olarak tarihe geçen ve birbirinden zorlu rakiplere karşı oynadıkları futbol ile dikkatleri üzerine çeken Karabağ, Chelsea maçında tarihe geçecek bir koreografiye de imza attılar. Bilindiği üzere Karabağ takımı taraftarları geçtiğimiz günlerde A4 kağıt ile koreografi yapmış ve ülkemizde yer alan bazı kişiler tarafından sert sözler sarf edilmişti. Koreografi konusunda düşük düşürecek sözler sarf eden gazeteciye ise Türkiye çapında tepkiler gelmiş, Azerbaycan halkına destek verileceği belirtilmişti. 1907 ÜNİFEB ile anlaşma yapan Karabağlı taraftarlar, son dönemde pek fazla görmediğimiz kaliteli bir koreografiye imza attılar.

‘Ay Yıldızlı Koreografi’

1907 UNİFEB’in desteğiyle yapılan koreografi kısa süre içerisinde sosyal medya üzerinden gündem oldu. Öte yandan koreografi üzerinde ay yıldız bayrak olması ve bunun yanı sıra ‘Evden uzakta ama ait olduğu yerde’ yazısı ile gönüllerde taht kuran Karabağlı taraftarlar, her ne kadar başarılı bir dönem geçirmeseler de ilk kez turnuvada yer almanın gururunu yaşadılar.

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda bulunan Karabağ ise Atletico Madrid, Chelsea gibi rakipler ile karşılaşmış, her ne kadar ihtimal verilmese de rakiplerini ciddi manada zorlamıştı. Ayrıca 1907 UNİFEB tarafından yapılan açıklama sonrasında da koreografiye destek verildiği, Karabağlı taraftarların da müthiş bir görsel şölene imza attığı belirtildi.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim