Kara Cuma İndirimleri Başladı

Alışveriş çılgınlığı olarak gösterilen ve dünya çapında indirimlerin yaşandığı Black Friday başladı.

24.11.2017 - 2:00
24.11.2017 - 2:00
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kasım ayında tüm dünyada kutlanılan ve Kara Cuma olarak da bilinen Black Friday, ülkemizde de an itibariyle başladı. Cuma gününün gelmesiyle birlikte Türkiye başta olmak üzere dünya çapında kutlanılmaya başlanan Black Friday sonrası çeşitli indirimler başladı. Ülkemizde ise başta e-Ticaret siteleri olmak üzere, firmalar, markalar ve işletmeler müşterilerine çeşitli alanlarda kampanyalar sundular. Black Friday kampanyasının başlamasıyla birlikte de kullanıcıların yoğun bir şekilde alışveriş yapmaya başladığı ve stokların hızlı bir şekilde tükendiği belirtildi.

Bilindiği üzere yılda sadece bir kez kutlanılan Black Friday gününde markalar tarafından %80’e varan indirimler sunulmaktadır.

Hepsi Burada’dan Kara Cuma Atağı

Türkiye’nin en iyi e-Ticaret siteleri arasında yer alan Hepsi Burada, Black Friday gününü kutlamayı unutmadı. Uzun süredir planlanan Black Friday heyecanı ise Hepsi Burada bünyesinde başladı ve indirimlerin %20’den başlayarak %80’e kadar vardığı belirtildi. Öte yandan indirimin başlamasıyla birlikte siteye akın eden kullanıcılar, bir süre Hepsi Burada’nın sistemini çökertti.

Yetkililer tarafından yapılan düzenlemeler sonrasında alışveriş heyecanı tekrar başlarken, alınan bilgilere göre Hepsi Burada sitesinin Black Friday gününde milyonlarca lira satış yapması bekleniyor. Öte yandan ev eşyasından, elektronik ürüne ve kozmetikten altına kadar birbirinden farklı çeşitlerin bulunduğu Hepsi Burada da kredi kartı, havale ile alışveriş kredisi gibi ödeme imkanları da bulunmaktadır.

Sizler de Hepsi Burada sitesine giriş yapabilir ve Kara Cuma gününe özel olarak sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim