Kanal D yeni sezonda iddialı yapımlarını peş peşe açıklıyor: Azize dizisi reytingleri alt üst edecek

Eylül ayı yaklaşırken kanalların yeni sezon hazırlıkları da hız kazandı. Bazı dizilerin çekimleri ağustos ayı itibariyle başladı. Ancak devam eden dizilerden çok yeni sezonda başlayacak diziler merak ediliyor. Kanal D yeni sezonda yeni bir projeye daha başlayacağını duyurdu. Azize dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

01.08.2019 - 16:09
01.08.2019 - 16:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yavaş yavaş yeni dizilerin ve devam eden dizilerin yeni sezon çekimleri başladı. Yeni sezon öncesinde hazırlıklarını tamamlayan kanallar ekranlara iddialı diziler getirmeye hazırlanıyor. Birçok ünlü ismi iddialı dizilerle yeni sezonda karşımızda göreceğiz. Ayrıca reyting yarışına her geçen gün başka dizilerde dahil oluyor ve yeni projeler hayata geçiyor. Kanal D’nin yeni dizisi Azize de iddialı yapımlarından biri.

Azize oyuncu kadrosu henüz belli değil

Azize dizisi oyuncu kadrosu henüz belli olmadı. Süreç film tarafından yapılacak olan dizinin cast çalışmalarının hala devam ettiği öğrenildi. Süreç Film Kanal D’ye Azize dizisinin yapmasının yanı sıra Show TV’ye kuzey yıldızı ve Star TV’ye de sevgili geçmiş isimli dizileri yeni sezon için hazırlıyor. Son yıllarda dizi konusunda oldukça başarısız bir grafik izleyen Kanal D yeni sezonda bu şanssızlığı kırmak istiyor. Azize dizisinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı öğrenildi. İki Senarist daha önce Bodrum Masalı, Muhteşem İkili, Vurgun ve dip dizilerinin senaristliğini üstlenmişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim