1. HABERLER

  2. DİZİ FRAGMANLARI

  3. Kanal 7 Masum 221. bölüm 29 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
Kanal 7 Masum 221. bölüm 29 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı

Kanal 7 Masum 221. bölüm 29 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı

A+A-

Ev hanımlarının ilgiyle takip ettiği Masum dizisinin 221. Bölümünde Modi konağında yine zor anlar yaşanacak. Bu bölüme Modi konağına giren yılan damga vuracak ve konakta işler karışacak. İşte Masum dizisinin 29 Ekim Perşembe 221. Bölüm özeti ve fragmanı…

Masum 221. Bölüm 29 Ekim Özeti

Modi konağının mutfağına giren yılan evdekilere zor anlar yaşatır ve yılan bakıcısı çağırırlar. Fakat elektrik gider ve karanlıkta yılanı aramanın tehlikeli olduğunu söyler ve ışıklar gelince çağırmalarını ister. Koki buna müsade etmez ve yılanı aramaya devam etmesini ister. Raşi elindeki yakutu annesine gösterir ve bununla hayallerine kavuşabileceğini söyler. Urmi ona saf olduğunu söyler. Raşi ışıkların gelmesini istiyorum dediği anda da ışıklar gelir.

Kanal 7 Masum 221. bölüm 29 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı

Tüm bunlardan Raşi çok korkar ve odaya gitmek istediğini söyler. Onlar odaya gidince Urmi yakuta sahip çıkmasını ister. İkisi de Koki’yi oynatmayı düşünüyorlar. Yılan terbiyecisi flütle yılanı aramaya devam ederken Koki ne zaman bulacağını sorar. Terbiyeci flütüne güvendiğini, yılanın sesine geleceğini söyler. Koki yılanların duymadığını söyler. Terbiyeci sinirlenir ve evi terk eder.

Bebek Mira mutfağa gelir ve yılanı görür. Modi mutfağa geldiğinde Rada’nın dua ettiğini ve yılanın da süte yaklaştığını görür. Raşi yakuta güvenir ve Rada’yı yılandan kurtaracağını söyler. Gopi mutfağın penceresinden atlar ve Raşi’nin ne yaptığını izler. Raşi elini yılana atınca yılan hamle yapar. Raşi elini korkuyla çektiği anda Gopi çuvalı yılana atar. Ahem yılanı çuvala sokar ve bağlar. Raşi’deki yakutun Çin malı olduğu ortaya çıkar ve herkes çok güler. Ertesi gün Raki günü etkinliği olacaktır.

Masum 221. Bölüm fragmanı

Kinjal Ahem’den elmas kolye istediğini söyler. Urmi elmas kolyeyi duyunca çok şaşırır. Raşi sinirlenirken Koki de rahatsız olur. Ahem istediğini alacağını söyler. Dawal ise 3 kız kardeşi olduğunu söyler ve teslimata götüreceği paraya kız kardeşleri için kumaş alır. Ancak parayı sakladığı çantayı boş görünce şaşırır ve Kinjal ile parayı arasalar da bulamazlar. Kinjal parayı Urmi’nin çaldığından şüphelenir.

https://www.youtube.com/watch?v=dT8YeaORSBY

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.