Dizi Fragmanları

Kanal 7 Hint dizisi Masum 220. bölüm 28 Ekim özeti ve fragmanı

Kanal7 ekranlarında her gün yayınlanan ve belirli bir izleyici kitlesine ulaşan Masum dizisinin 220.bölüm 28 Ekim’de yayınlanacak bölümünde Urmalia ile Kinjal arasındaki gerilim artıyor bir diğer gelişme ise Mira’nın okula başlaması oluyor. İşte 28 Ekim Masum 220. Bölümde diğer yaşanacak gelişmeler…

Masum 28 Ekim 220. bölüm özeti

Masum dizisinde Mira’nın renkleri öğrenmesi evdekileri sevindirir. Raşi internetten sipariş ettiği spor malzemelerini Hetal ve Baa’ya gösterir. Hetal spor yapmasına gerek olmadığını söylese de Raşi spora başlayacağını söyler. Bu sırada Urmi ile tartıştığı için eve sinirli gelen Koki Raşi’yi büyüklerine karşı çıktığı için kızar. Raşi annesini arar ve suçu olmamasına rağmen Koki’nin kendisini azarladığını söyler. Koki’nin Urmi yüzünden kendini azarladığını söyleyerek o da özür dilemesini ister. Urmi birçok kişiden özür dilemek zorunda.

Kanal 7 Hint dizisi Masum 220. bölüm 28 Ekim özeti ve fragmanı

Gopi Savita’nın çocuğu ile İngilizce konuştuğunu görür ve Mira’nın da bu şekilde konuşmasını hayal eder. Urmi Koki’den özür diler ve bundan sonra Kinjal’e bir kaynana gibi davranacağını açıklar. Gopi Raşi’ye yardım ederken üzgündür. Raşi sebebini sorar. Gopi Mira’ya bir şeyler öğretmeye çalıştığını ancak başaramadığını, komşu çocukların okula gittikleri için daha önde olduklarını ve İngilizce konuştuklarını söyler. Koki ve Hetal kulak misafiri oldukları için Mira’nın daha okul için çok küçük olduğunu söyler. Raşi ise Mira’nın kendi yaşındaki çocuklarla oyun oynayacağını, kendisinin küçükken yaşlılarla kalmak istemediğini anlatır. Koki Mira’nın okula gitmesine izin verir. Ahem ve Gopi Mira’yı okula götürerek bırakır fakat Gopi okuldan çıkarken Mira ağlamaya başlar. Gopi kendini kötü hissetse de Mira’nın eğitim alması gerektiğini düşünür ve yanından ayrılır.

Masum 220. bölüm fragmanı

Okulun ilk günü Mira okulda uzun süre ağlar ve ardından uzun bir uyku uyur. Mira uyanınca iştahla tüm yemekleri yer ve Koki bu durumdan şüphelenmeye başlar. Gopi okulun 2. günü Mira’yı okula bırakır. Gopi Mira’nın suluğunu vermeyi unutur ve geri döndüğünde öğretmenin Mira’ya uyku şurubu verdiğini görür. Gopi bu olaya şahit olur ve bağırarak içeri girer. Öğretmene çok kızar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu