Kamu Personeli
2019 Bekçi Alımı Kontenjanı Güncellendi! 2019 Bekçi Alımı Kaç Kişi Olacak?

2019 bekçi alım ilanı güncellendi. Yapılan yeni güncelleme ile kontenjan arttırıldı. 2019 bekçi alımı hakkında bilinmesi gereken bütün detaylar haberimizin devamında…

Okunma Süresi : 1 Dakika
EGM 15 Bin Polis Alımı Ne Zaman 24. Dönem POMEM Alımları Son Dakika Haberi!

EGM 15 bin polis alımı ne zaman yapılacak? 24 dönem POMEM alımları ilanı ne zaman yayınlanacak? Polis olmak için bekleyen binlerce kişi Bu soruların yanıtını merak ediyor. 2019 polis alımı ilanına ilişkin bütün detaylar haberimizde…

Okunma Süresi : 1 Dakika
Menemen Belediyesi 286 Geçici Bahçıvan Alımı Yapacak

Menemen Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 286 geçici bahçıvan işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Menemen Belediyesi işçi alımı geçici işçi statüsünde olup toplam çalışma süresi 5 ay 29 gün olarak belirlenmiştir. Başvurular İŞKUR il müdürlükleri ile hizmet binaları veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Okunma Süresi : 30 Saniye
Hakkari Üniversitesi 12 Personel Alacak

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 12 kişilik personel alımı yapılacak. Alınacak Akademik Öğretim Üyesi başvuruları ilanının yayına girdiği günden itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Adayların posta ile yapacağı başvurular geçersiz sayılacaktır.

Okunma Süresi : 30 Saniye
Maltepe Üniversitesi Personel Alımı İlanı Yayınladı

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Araştırma Görevlisi alım ilanı yayınlandı. Maltepe Üniversitesi Personel Alımına yapılacak başvurular bugün itibariyle başlayıp 15 gün içerisinde son bulacaktır. Adaylar başvurularını şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirebilecek.

Okunma Süresi : 1 Dakika
Sağlık Bakanından Personel Alımı Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanesini ziyaret etti. Burada basın mensuplarıyla bir araya gelen Sağlık Bakanı Koca personel alımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Okunma Süresi : 30 Saniye
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 3 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi için 3 kişilik personel alımı ilanı yayınlandı. Eğitim Fakültesinin Türkçe Anabilim Dalı için alınacak olan 3 kişilik personel kadrosuna başvurular 15 gün içerisinde son bulacak.

Okunma Süresi : 30 Saniye
Fırat Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi tarafından 2 kişilik personel alım ilanı yayınlandı. Tıp Fakültesi için yapılan Öğretim Görevlisi alımı için başvurular 15 gün içerisinde son bulacaktır.

Okunma Süresi : 1 Dakika
BOTAŞ Personel Alımı Yapacak

BOTAŞ tarafından 4 kişilik personel alım ilanı yayınlandı. BOTAŞ personel alımına yapılacak olan başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacak olup, sınav ve evrakla ilgili bilgiler BOTAŞ'ın resmi internet sitesinden duyurulacaktır.

Okunma Süresi : 1 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com