Kameralar Önünde Titreme Nöbetleri Geçiren Merkel Sağlık Durumunu Açıkladı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, daha önce açıklama yaptığı sırada kameralar önünde iki defa titremesi ile dikkat çekmişti. Bugün yeniden basın mensuplarının karşısına geçen Almanya Başbakanı'na sağlık durumu soruldu. Merkel bu soruya “iyiyim” diyerek yanıt verdi.

30.06.2019 - 13:51
30.06.2019 - 14:25
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Japonya’da düzenlenen G20 zirvesinin ardından Alman haber ajansına açıklamalar yapan Almanya Başbakanı Angela Merkel, sağlık durumu hakkında açıklamalar yaptı. Daha önce 2 defa kameralar önünde zangır zangır titreyen Merkel, sağlık durumunun iyi olduğunu ve endişelerin kısa sürede yok olacağına inandığını söyledi.

Doktor Gerektiren Bir Durum Yok

Kameralar önünde titremesinin sebebi ve doktora başvurup başvurmadığı da sorulan Angela Merkel, özel bir durum olmadığını bu nedenle de doktora gitmeye gerek duymadığını söyledi. Berlin’de Perşembe günü düzenlenen bir törene katılan Merkel 2 dakika boyunca titrerken kaydedilmişti. Basın mensuplarının önünde olduğu sırada titremeye başlayan ve titremesi durana kadar kollarını ovuşturarak bekleyen Almanya Başbakanı, gelecek ay 65 yaşına basacak. Titrediği sırada kendisine uzatılan bir bardak suyu da geri çeviren Merkel, daha önce de Ukrayna Devlet Başkanı ile yaptığı görüşme sırasında titremişti. Merkel’in geçirdiği titreme nöbetlerinin nedeninin sıcak hava ve su kaybı olduğu iddia edilmişti.

Sağlık Kontrolleri Yapılıyor

Almanya Başbakanı Angela Merkel, 2017 yılında Meksika’ya gerçekleştirdiği bir ziyaret sırasında da askeri törende titreme nöbeti geçirmişti. Sık sık tekrarlanan bu nöbetler nedeniyle düzenli olarak sağlık kontrolünden geçtiği öğrenilen Almanya Başbakanı’nın herhangi bir sıkıntısı olmadığı belirtildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim