Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kalp krizinden ölen Caner Çalışır arkadaşı Kerimcan Durmaz ile küs müydü?

Kalp krizi geçirerek bu sabaha karşı hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Caner Çalışır ünlü isimleri yasa boğdu. Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olduğu bilinen Caner Çalışır’ın sosyal medyada ünlü fenomeni takip etmemesi ve bir süredir görüşmüyor olmaları “Caner Çalışır Kerimcan Durmaz’a küs müydü?” sorusunu gündeme getirdi. Reklamcı Özgür Aras bu konuda bildiklerini anlattı.
Eklenme:
 Kalp krizinden ölen Caner Çalışır arkadaşı Kerimcan Durmaz ile küs müydü?

Caner Çalışır 2016 yılında yaşadığı organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavi görmüş ve yürekleri ağza getirmişti. Daha sonra iyileşerek sağlığına kavuşan Caner Çalışır bu sabaha karşı kalp krizi geçirerek 31 yaşında hayatını kaybetti.

Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaştı

Caner Çalışır, Kerimcan Durmaz’la çektiği videolarla ve “ablan star bebeğim” sözü ile tanınmıştı. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran Caner Çalışır’ın binlerce takipçisi bulunuyordu. Bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucunda 31 yaşında hayatını kaybeden ünlü sosyal medya fenomeninin yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz ile küs öldüğü öne sürüldü.

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz’a küs mü öldü?

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz’a küs mü öldü sorusunun yanıtı sosyal medyada çok konuşulurken ünlü reklamcı Özgür Aras bu konu hakkında bazı paylaşımlar yaptı. Özgür Aras paylaşımında şu ifadeleri kullandı; ”Kanal D’de Seda Sayan ‘Sabahların Sultanı’nını yaparken program asistanımızdı Caner Çalışır. Kulis kapısının önünde Seda Sayan’ı hayranlıkla izlerken bulurdum onu hep. Çok saygılı ve sevgi doluydu. Sosyal medya da fenomen oldu! O’nu bu tanınırlık hiç değiştirmedi o hep aynı saygılı ve sevgi dolu Caner kaldı. Kerimcan Durmaz’ın hayatına dokunan da o. Onun bir parti fikriyle başladı ikisinin de serüveni ve arka arkaya açıldı kapılar. Her tanınanın hayatında olduğu gibi işin içine para girince, etrafında dalkavuklar çoğaldıkça bazen en iyi dostlarınla bile aran açılabiliyor. Belki de küs gitti en sevdiği hayallerinin ortağı dostuna. ‘Umarım kendi adına hayal ettiklerini yaşayarak veda etmiştir. O kadar üzülüyorum ki bu erken vedalara. ‘Ahhh Caner… Sen bizim hayatımıza renk kattın, gülümsettin yeni mekanına da ışık olacaksın eminim… Allah’ım seni korusun! Hoşcakal Caner.”


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap