Kahramanmaraş’ta 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi halk sokaklara döküldü

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremin saat 19.47’de meydana geldiği öğrenilirken ilçede yaşayan vatandaşlar büyük panik yaşayarak kendilerini dışarı attı. Depremde can ya da mal kaybı yaşanmadığı öğrenildi.

19.07.2019 - 20:59
21.07.2019 - 11:20
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde Richter ölçeğine göre 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Afet ve acil durum yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi tarafından yapılan açıklamada depremin saat 19.47 de meydana geldiği belirtilirken merkez üssünün Pazarcık ilçesi olduğu ve şiddetinin 3.7 olduğu açıklandı.

İlçede paniğe neden oldu

Yerin 12.11 kilometre derinliğinde meydana geldiği öğrenilen deprem çevre illerden de hissedildi. Deprem nedeniyle can ya da mal kaybı yaşanmazken ilçede yaşayan vatandaşlar sarsıntının şiddeti nedeniyle büyük panik yaşayarak kendilerini sokağa attı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim