Kağıthane’de market soygunu 1 polis memuru yaralı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
31 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde soyguncular ile markete giren şahıslar arasında silahlı çatışma yaşandı. Bölgede çıkan kısa süreli çatışmada son gelen bilgiler ışığında 1 polis ve 1 zanlının yaralandığı bildirildi.

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde polisle soyguncular arasında çıkan silahlı çatışmada 1 polis ile 1 saldırgan hafif yaralanırken diğerlerinin ise motosikletle olay yerinden uzaklaştığı ifade edildi.

Kağıthane’de Büyük Olay

İstanbul’un Kağıthane ilçesi Talatpaşa Mahallesi Anka Sokak’ta gasp konusunda çalışmalarını hızlandıran polis diğer kaçan 2 zanlının peşine düştü. Şüpheliler bir markete girince polis de arkalarından içeriye girmeye çalışınca olaylar büyüdü. Markete soygun amaçlı girdikleri anlaşılan şüphelilere polis son anda müdahalede bulundu. Şüphelilerin karşılık vermesiyle yaşanan çatışmada bir polis hafif şekilde yaralanırken diğer saldırganların kaçtığı belirtildi.

Silahlı çatışmanın ardından olay yerine çok sayıda polis ve güvenlik birimleri yönlendirildi. Yaralı polis memuru hastaneye kaldırılırken olay yerinde incelemelerine devam eden polis ekipleri kaçan şüphelileri yakalamak için operasyon başlattı. Kaçan bir şüpheli çalışmanın ardından yaralı olarak yakalanarak hastaneye kaldırıldı ve gözaltına alındı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com