Kağıthane’de market soygunu 1 polis memuru yaralı

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde soyguncular ile markete giren şahıslar arasında çıkan silahlı çatışmada 1 polis memuru yaralandı.

31.12.2017 - 0:31
31.12.2017 - 0:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde soyguncular ile markete giren şahıslar arasında silahlı çatışma yaşandı. Bölgede çıkan kısa süreli çatışmada son gelen bilgiler ışığında 1 polis ve 1 zanlının yaralandığı bildirildi.

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde polisle soyguncular arasında çıkan silahlı çatışmada 1 polis ile 1 saldırgan hafif yaralanırken diğerlerinin ise motosikletle olay yerinden uzaklaştığı ifade edildi.

Kağıthane’de Büyük Olay

İstanbul’un Kağıthane ilçesi Talatpaşa Mahallesi Anka Sokak’ta gasp konusunda çalışmalarını hızlandıran polis diğer kaçan 2 zanlının peşine düştü. Şüpheliler bir markete girince polis de arkalarından içeriye girmeye çalışınca olaylar büyüdü. Markete soygun amaçlı girdikleri anlaşılan şüphelilere polis son anda müdahalede bulundu. Şüphelilerin karşılık vermesiyle yaşanan çatışmada bir polis hafif şekilde yaralanırken diğer saldırganların kaçtığı belirtildi.

Silahlı çatışmanın ardından olay yerine çok sayıda polis ve güvenlik birimleri yönlendirildi. Yaralı polis memuru hastaneye kaldırılırken olay yerinde incelemelerine devam eden polis ekipleri kaçan şüphelileri yakalamak için operasyon başlattı. Kaçan bir şüpheli çalışmanın ardından yaralı olarak yakalanarak hastaneye kaldırıldı ve gözaltına alındı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim