Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül’e aşkını haykırdı Twitter’da gündeme oturdu

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu geçtiğimiz günlerde Burak Özçivit hakkında yaptığı açıklamaları ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Başarılı oyuncu bu defa da eşi Neslihan Atagül’e olan aşkını 40 isimli programda anlattı. Kadir Doğulu yaptığı açıklamalarla Twitter'da bir kez daha gündeme oldu.
Eklenme:
 Kadir Doğulu eşi Neslihan Atagül’e aşkını haykırdı Twitter’da gündeme oturdu

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti 2017 yılında evlenmişti. Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına konuk olan Kadir Doğulu Neslihan Atagül’e olan aşkını anlatınca sosyal medyanın gündemine oturdu. Eski rol arkadaşı Burak Özçivit hakkında geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda arkadaş olamayacaklarını söyleyen Kadir Doğulu çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu bu defa da eşi Neslihan Atagül ile ilgili söyledikleri ile sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Eşine olan aşkını anlattı

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ile bir dizi setinde başlayan aşk hikayelerini 40 isimli programda anlattı. Kadir Doğulu yaptığı açıklamalarda; ”Dizi öncesi Neslihan’la tanıştırılmak üzere yapım şirketine getirildik. Ben daha öncesinde ‘Kimdir bu Neslihan Atagül’ diyerek açıp Google’dan baktım.Aldığı ödülleri gördüm, güzel yüzünü gördüm, oyunculuğunu kısa kısa izledim ‘ne kadar güzel başarılı bir oyuncuymuş’ dedim ama, duygusal hiçbir şey yok ve gerçekten bir hissiyat yok. ‘Yapım şirketinden içeri girdim, arka tarafta bahçe var, ince bir koridordan geçtim, orada bir hanımefendi; yaprakların arasından bana bakan bir çift göz gördüm ve dedim ki ‘bu kim?’ Ben sanıyorum ki içimden söyledim, yapımcı ‘partnerin’ dedi. Öyle başladı bizim hikayemiz…” dedi.

Kadir Doğulu aşk sarhoşu mu?

Kadir Doğulu’nun bu açıklamaları üzerine programın sunucusu Jülide Ateş, “Kadir Doğulu aşk sarhoşu mu?” diye sordu. Kadir Doğulu ise bu soruya, ”Sığınılası ve teşekkür edilesi bir şekilde evet! Mestiyim! Sarhoşluk biraz bilinçsizmiş gibi geliyor, hoş evet serim, hoş ama bilinçliyim. Her şeyi bilinçli ve makul yapma gayretindeyim, plan yok. Bana gelenle davranıyor olsam buradan Iğdır’a, oradan Edirne’ye kadar yürürüm!” yanıtını verdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yağmur Sarnıç UçanKuş TV canlı yayınında skandal açıklamalara imza attı
3 10 2020 - 14:59
Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin doktoru son sağlık durumunu açıkladı
29 09 2020 - 11:50
Yorum Yap