8 Mart Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019! Hangi Markalarda Kadınlar Günü Kampanyası Var?

NAVİGASYONGratis Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019Flormar Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019Cosmetica Kadınlar Günü İndirimleri 2019Teknosa Kadınlar Günü Kampanyası 2019H&M Kadınlar Günü İndirimleri 2019Watsons Kadınlar Günü İndirimleri 2019Trendyol Kadınlar Günü İndirimi 2019N11 Kadınlar Günü İndirimi 2019Atasay 8 Mart Kadınlar Günü İndirimi 2019Koton Kadınlar Günü İndirimi 2019Farmasi Kadınlar Günü Kampanyası 2019Avon 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İndirimleri […]

27.02.2019 - 12:53
27.02.2019 - 14:34
Yorum Yap
5 dk okuma süresi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimleri 2019 yılı için hangi markalarda var sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Birçok marka başta Kadınlar Günü olmak üzere özel günlerde indirim kampanyası düzenliyor. Peki, Dünya Kadınlar Günü kampanyaları 2019 yılı için hangi markalarda var? Kadınlar Günü indirimi yapan markaları sizler için Araştırdık. İşte Kadınlar Günü indirimleri 2019!

Gratis Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Türkiye’nin en büyük Kişisel bakım marketlerinden biri olan Gratis Dünya Kadınlar Günü indirimleri 2019 yılı için başladı. Gratis mağazaları Türkiye genelinde bulunan bütün şubelerinde kadınlar gününe özel olarak indirim kampanyası düzenliyor. Seçili kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ne Kadınlar Günü kampanyası dahilinde yüzde 50’ye varan indirim fırsatları ile satın alabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri, Makyaj ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve Daha birçok üründe kampanya sizleri Gratis’te bekliyor.

Flormar Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Kadınlara özel olarak kutlanan bugün de Flormar markası da indirim yapıyor. Ünlü Kozmetik markası Flormar Dünya Kadınlar Günü indirimleri 2019 kampanyası başladı. Bir hafta boyunca geçerli olacak indirim kampanyası kapsamında bütün ürünlerde yüzde 50’ye varan fırsatlar sizleri bekliyor. Üstelik Flormar markası kadınlar gününe özel olarak kargo ücretinde de indirim yapıyor. Kampanyadan yararlanmak için isterseniz Flormar mağazalarına gidebilir isterseniz de online Sipariş verebilirsiniz.

Cosmetica Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Türkiye’nin en büyük online Kozmetik satış sitesi olan Cosmetica kadınlar günü indirimleri 2019 yılı için başladı. Bütün makyajlı Kişisel bakım ürünlerinde internet sitesi üzerinden %40’a varan indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca cilt bakım ürünlerinde de %50 indirim seçeneği sizleri bekliyor. Siparişlerinizi online üzerinden vereceğiniz için kargo ücretlerinde de bir indirim söz konusu olabilir.

Teknosa Kadınlar Günü Kampanyası 2019

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinde an biri olan Teknosa Dünya Kadınlar Günü kampanyası 2019 yılı için başladı. Teknosa mağazalarında ve online alışveriş sitesinde yüzde 40’a varan indirim seçenekleri sizleri bekliyor. Kadınlar gününe özel olarak teknoloji alışverişi yapmak istiyorsanız kesinlikle bu Kampanyayı kaçırmayın.

H&M Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Dünya Kadınlar gününe özel olarak dünya markalarında da indirimler var. Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen giyim markalarından olan H&M Kadınlar Günü indirimleri 2019 yılı için başladı. Türkiye’de bulunan H&M mağazalarından seçili ürünleri kadınlar gününe özel olarak indirimli satın alabilirsiniz.

Watsons Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Türkiye’nin en büyük kim marketlerinden biri olan Watsons Kadınlar Günü indirimleri 2019 yılı için belli oldu. Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulunan Watsons kadınlar gününe özel olarak kişisel bakım ve Kozmetik ürünlerinde %50’ye varan indirim kampanyası başlatıyor. Kaliteli makyaj markalarına ait ürünlerin satışını yapan Kozmetik mağazası Dünya Kadınlar gününde kadınları unutmuyor ve indirim kampanyası düzenliyor.

Trendyol Kadınlar Günü İndirimi 2019

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol Kadınlar Günü indirimi 2019 yılı için başlıyor. Birçok ünlü markanın yanı sıra kendi giyim ürünlerini de satışa çıkaran Trendyol kadınlar gününe özel olarak yüzde elliye varan indirim fırsatı hazırladı. Online alışveriş sitesi Trendyol üzerinden seçili ürünleri Kadınlar Günü kampanyası dahilinde indirimli olarak satın alabilirsiniz.

N11 Kadınlar Günü İndirimi 2019

Yine Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan N11 Kadınlar Günü indirimi 2019 kampanyası başlıyor. Ünlü alışveriş sitesi üzerinden mart ayı boyunca indirimli olarak alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda yapacağınız alışverişlerde 177 TL’ye varan indirim kuponları kazanma imkanınız olacak. N11 alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız 11 TL ve üzeri alışverişlerde Kupon kazanma şansı sizleri bekliyor.

Atasay 8 Mart Kadınlar Günü İndirimi 2019

Atasay 8 Mart Kadınlar Günü indirimi 2019 yılı için Türkiye genelinde bulunan bütün mağazalarda başlıyor. Atasay’da kadınlar gününe özel olarak pırlanta yüzük 1640 TL yerine sadece 888 TL fiyatı ile satışa çıkıyor. Sadece 8 Mart günü olarak yapılacak olan bu Kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız acele edin.

Koton Kadınlar Günü İndirimi 2019

Koton markası da hem kadınlar gününe hem de kışın bitişine özel bir indirim yapıyor. Koton Kadınlar Günü indirimi 2019 yılı için yüzde 70’e varan indirim kampanyası olarak belirlendi. Yeni sezon ürünlerini raflara taşımaya hazırlanan Koton markasında Kadınlar Günü ve kış indirimi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Farmasi Kadınlar Günü Kampanyası 2019

Türkiye’nin Kozmetik markalarından olan Farmasi Kadınlar Günü kampanyası 2019 yılı için yayınlandı. Mart ayı kataloğunu paylaşan Farmasi kadınlar gününe özel indirimler yapıyor. Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla birçok marka da olduğu gibi Farmasi markasında da yüzde 50’ye Varan indirimler sizi bekliyor.

Avon 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İndirimleri 2019

Avon 8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimleri 2019 yılı için başladı. Dünyaca ünlü Kozmetik markası Avon Kişisel bakım ürünleri cilt bakım ürünleri ve Kozmetik ürünlerinde kadınlar gününe özel olarak damping gibi indirimler yapıyor. Avon online satış sitesi üzerinden Kadınlar Günü indirimlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Avon indirim kampanyası dahilinde Kargo ücretinde de bir indirim söz konusu olacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim