Alexa
Kadın
Kadın
Hamilelikte Gevşeme ve Rahatlamanın Önemi

Hamilelikte beraberinde stres ve heyecanı getiren oldukça doğal bir süreçtir. Ancak bu etkileri azaltmak için gevşeme tekniklerinden yardım almak ve süreci hem daha keyifli, hem daha sağlıklı geçirmek mümkündür. Hamilelikte gevşeme teknikleri ve önemi konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 5 Dakika
Cilt Güzelleştiren 5 Farklı Yumurta Maskesi Tarifi

Yumurtanın yoğun besleyici içeriği sayesinde birçok cilt kusuru giderilebilir ve düzenli uygulamada cilt pürüzsüz bir görünüm kazanabilir. Bilindiği gibi bir üründen en iyi verimi almak için direkt olarak uygulamak ve ev ortamında içinde ne bulunduğunu bildiğimiz doğal karışımlar yardımıyla.....

Okunma Süresi : 4 Dakika
Saçları Kestirmeden Saç Kırıklarından Kurtulmanın Yolları

Saç gövdesinin en çok zarar gören kısmı olan uç kısımlarında meydana gelen kırılmalar, saçın sağlıksızlığından dolayı parçalanmasından ileri gelir. Doğru bakım ve uzmanca yaklaşımla saçları kestirmeden kırıkları önlemek ve gidermek mümkün olabilir. Saç kırıklarından kurtulma yolları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 4 Dakika
Kimyasal Peeling Nedir? Kimyasal Peeling Çeşitleri

Akne, ince çizgiler, kırışıklıklar, kaz ayakları, kahverengi lekeler, yaşlanma lekeleri veya zayıf cilt dokusu nedeniyle yaralar gibi sorunlardan dolayı cildinizin görünümü sizi rahatsız edebilir. Eğer öyleyse, sizi cildinizin görünümünü ve sağlığını önemli derecede iyileştirme potansiyeline sahip kimyasal peeling hakkında bilgilenmeye davet ediyoruz.

Okunma Süresi : 16 Dakika
Cilt Çukurları için Cilt Maskeleri

Ciltte portakal kabuğu görünümünü andıran çukurlaşmalar, farklı nedenlerden zamanla meydana gelen yaygın sorunlardandır. Bu sorunu önlemek ya da tedavi etmek bitkisel maskelerle mümkün olabilmektedir. Cilt çukurları tedavisi ve cilt çukurları için maske tarifleri yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Soğuklara Özel Cilt Bakımı: Cildi Kışa Hazırlamanın Püf Noktaları

Soğuyan havalar beraberinde cilt bakımı ve gündelik yaşam alışkanlıklarına dair değişimleri de beraberinde getirir. Cildi kışa hazırlamak için doğru adımları takip etmek önemlidir. Kış aylarına cildi hazırlamak için cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Saç Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç ekimi sayesinde kadın erkek pek çok kişi saç dökülmesi sorununa kesin çözüm bulmaktadır. Ancak saç ektirdikten sonraki süreçlerde farklı evreler yaşanmakta ve işlemin başarıya ulaşması için bu evrelerde belli kurallara dikkat etmek gerekmektedir. Saç ekimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler yazımızda..

Okunma Süresi : 5 Dakika
Hamilelik Öncesi Vücuda Geri Dönmek Mümkün Mü?

Gebelik ve doğum, bir kadının kendini daha az güzel hissetme hissi yaşamasına neden olma eğilimindedir. Bir çocuk annenin hayatına mutluluk getirebilirken, gebelik ve doğumun estetik yan etkileri o kadar fazladır ki birçok kadın doğumdan sonra benlik saygısında düşüş yaşarlar.

Okunma Süresi : 9 Dakika
Sadece 1 TL ile Cildinizi Gençleştirin: Maya Maskesi Nedir, Nasıl Yapılır?

Biyolojik yaşından çok daha genç gösteren, ışıl ışıl ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı herkes ister. Artık sadece 1 TL ile hazırlayacağınız maske sayesinde arzuladığınız o cilde sahip olabilirsiniz. İşte detaylar...

Okunma Süresi : 3 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"