Kadın
Kadın
Maya Maskesi Nasıl Uygulanır? Maya Maskesi Faydaları Nelerdir?

Maya maskesi, kuru ve yağlı cilde uygulanabilmektedir. B vitaminleri açısından zengin olduğundan, cilde yararları oldukça fazladır. Bu nedenle, son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir bakım uygulamasıdır.

Okunma Süresi : 4 Dakika
Bebekler Ne Zaman Su İçebilir?

Yeni anneler bebekleri için en sağlıklı olan yolu aramaya devam ediyor. Özellikle bebeklere ne zaman su verilecek annelerin kafasında soru işareti. Peki, bebekler ne zaman su içmeye başlayabilir? Bebekler ne zaman su içebilir sorusunun yanıtı yazımızda sizleri bekliyor...

Okunma Süresi : 3 Dakika
Saç Botoksu Nedir? Saç Botoksu Yaptırmanın Faydaları Ve Zararları?

Devamlı elektriklenen ve canlılığını kaybetmiş saçları geri kazanmak artık mümkün. Saç botoksu sayesinde saçlar eskisinden daha canlı ve bakımlı olabiliyor. Uygulama kolaylığı ve etkili sonuçlarıyla birlikte Saç Botoksu hakkında bütün detaylar..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Manikür Nasıl Yapılır? Evde Kolay Manikür Yapımı

Tırnak bakımı kişisel temizliğin bir parçasıdır. Bu nedenle yapılan manikür uygulamasının haftalık olarak uygulanması gerekmektedir. Manikür uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise hijyen kurallarıdır.

Okunma Süresi : 5 Dakika
Başarılı Anne-Çocuk İletişimi Nasıl Olmalıdır?

Uzmanlar, anne-çocuk arasındaki ilişkinin çocuk gelişimi üzerinde ciddi etkileri olduğunun altını çiziyor. Çocuğun başarılı bir psikolojiye sahip olmasının, annenin sergilediği tutuma bağlı olduğu görülüyor. Çocuk iletişiminde yapılması gerekenler ve asla yapılmaması gerekenler yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 4 Dakika
Fitoöstrojen Yararları Ve Zararları Nelerdir? Fitoöstrojen İçeren Besinler

Kadınlarda östrojen hormonunun azalması nedeniyle, vücutta bazı rahatsızlıklar oluşmaktadır. Fitoöstrojen maddesi, östrojen etkili bir madde olduğundan, vücutta bazı önemli faydaları bulunmaktadır.

Okunma Süresi : 4 Dakika
Çocuklarda Boy Uzamasını Sağlayan Gıdalar Nelerdir?

Çocukların boy uzamasının, genetik faktörler dışında beslenme düzenine de bağlı olduğunu ortaya koyan uzmanlar, boy uzatan gıdaların mutlaka yenmesi gerektiğini ortaya koydu. Beslenme alışkanlıklarına eklenen bu gıdalar sayesinde kısa boylu olmak artık kalıtsal olmaktan çıkıyor..

Okunma Süresi : 4 Dakika
Lip Lift (Dudak Kaldırma) Estetiği Nedir? Lip Lift Nasıl Uygulanır?

Lip lift dudak kaldırma estetiği ile, artık istenilen dudaklara sahip olmak çok kolay. Erkekler ve kadınlar tarafından tercih edilen bu yöntem, kısa sürede yapılan bir estetik uygulamasıdır.

Okunma Süresi : 4 Dakika
2019 Yılında Hangi Estetik Uygulamaları Trend Olacak?

Doğal güzellik uygulamalarının ön plana çıktığı 2019 estetik uygulamaları ile kısa süre içerisinde gözle görülür değişimler elde etmek mümkün oluyor. Estetik cerrahi ve plastik cerrahi alanlarında talebin yine ufak ve doğal müdahalelerden yana olacağı görülüyor. İşte 2019 estetik uygulamaları..

Okunma Süresi : 4 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"