Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı

Rana Batı kimdir? Geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de maske nedeniyle polislerle tartışma yaşayan ardından kendisini gözaltına almak isteyen polislere direnen ve iftira atan Rana Batı le ilgili yeni gelişmeler yaşandı. İstanbul Valiliği dün bir açıklama yaparak görevden alınan polislerin göreve iade edildiğini duyururken bugün de Yurtiçi Kargo çalışanı olduğu öne sürülen bir kişi Rana Batı’nın telefon ve adres bilgilerini paylaştı.
Eklenme:
 Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı

Rana Batı bugün bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde maske takma nedeni ile tartıştığı polislerin kendisini taciz ettiğini öne sürerek gündeme bomba gibi düşen genç kadın bu defa da bir Yurtiçi Kargo çalışanının telefon ve adres bilgilerini paylaştığı iddiaları ile gündeme geldi. İddiaya göre Yurtiçi Kargo’da çalışan bir kişi Rana Batı’nın telefon ve adres bilgilerini paylaşarak linç edilmesini istedi. Sosyal medyada bir anda bu konu gündeme otururken “Yurtiçi Kargo cevap ver” etiketi ile çok sayıda mesaj paylaşıldı.

Polislere iftira atmıştı

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de polislerin maske denetimi yaptığı sırada kendilerini uyarması üzerine tartışmaya giren ve polislere direnen Rana Batı isimli genç kadın gözaltına alınmak istendiği sırada polislere tekme atmış ardından da polislerin kendisini taciz ettiğini iddia ederek şikayetçi olmuştu. Olayın ardından İstanbul Valiliği iki polisin görevden alındığını açıklarken sosyal medyada büyük bir kampanya başlatılmış ve polislerin hiçbir suçu olmadığı görevlerine iade edilmesi gerektiği belirtilmişti. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısının tepki göstermesi üzerine devreye giren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı incelemelerin ardından polislerin görevi geri iade edilmesi talimatını verdi. İstanbul Valiliği dün bir açıklama yaparak Kadıköy’de yaşanan olay nedeniyle görevden alınan 2 polis memurunun göreve iade edildiğini duyurdu.

Rana Batı’nın telefon numarası ve adres bilgileri paylaşıldı

Polislerin görevi iade edilmesi ile birlikte olaylar duruldu derken bu defa da bir sosyal medya kullanıcısı Rana Batı’nın telefon ve adres bilgilerini paylaşarak gündeme oturdu. Sosyal medyada Rana Batı isimli genç kadının telefon numarası ve açık adres bilgilerini paylaşan kişinin Yurtiçi Kargo çalışanı olduğu öne sürüldü. Konu bir anda Twitter gündemine otururken “Yurtiçi Kargo cevap ver etiketi” ile çok sayıda kullanıcı tepki gösterdi. Rana Batı’nın telefon numarası ve adres bilgilerinin paylaşılması ile ilgili Yurtiçi Kargo’dan herhangi bir açıklama yapılmadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap