Kader Karakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatında yarışacak olan isimlerden biri olan Kader Karakaya kimdir? Survivor 2019 yarışmacısı kadar Karakaya kaç yaşında ve nereli? Işte Survivor'ın en dikkat çekici isimlerinden olan Kader Karakaya hakkında detaylı bilgiler…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alan Kader Karakaya kimdir sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Fiziği ile dikkat çeken güzelliği ile göz dolduran yarışmacı Kader Karakaya hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik. Peki, Kader Karakaya kimdir, nereli, hangi spor branşı ile ilgileniyor ve kaç yaşında?

Survivor 2019 Yarışmacısı Kader Karakaya Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye takımında yarışacak olan yarışmacı 22 yaşındaki Kader Karakaya yarışmaya “Takımın bana ihtiyacı var” sloganı ile katılıyor. Fenerbahçe Spor okullarında futbol eğitmenliği yapan Kader Karakaya aslen Bursalı. Survivor yarışmasının kendisini heyecanlandırdığını söyleyen yarışmacı Türkiye takımının kendisine ihtiyacı olduğunu iddia ediyor.

Acun Ilıcalı tarafından yayınlanan tanıtım videosunda kendini anlatan Kader Karakaya sporla 4 yaşında tanıştığını söyledi. Küçük yaşlarda Lösemi hastalığı geçirdiğini söyleyen Kader Karakaya Zaten onun için hayatın bir Survivor olduğunu dile getiriyor.

Kader Karakaya Instagram Hesabı

Survivor 2019’un hayat hikayesi ile dikkat çeken yarışmacılarından olan Kader Karakaya instagram hesabı var mı sorusu da merak edilmeye başlandı. Survivor 2019 yeni yarışmacılarından Kader Karakaya’nın Instagram hesabı “kader.krkya” şeklinde.

 

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com