Kabataş Taksim fünikülerde genç oyuncuya taciz

Tiyatrocu bir genç kızın burada kendisine doğru bakarak tatmin olan sapıktan şikayetçi olması üzerine Ürdünlü şahıs yakalandı.

25.12.2017 - 12:33
25.12.2017 - 12:33
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kabataş ile Taksim arasındaki fünikülerde korkunç bir olay yaşandı. Tiyatrocu bir genç kızın burada kendisine doğru bakarak tatmin olan sapıktan şikayetçi olması üzerine polisler harekete geçti. Sapık suçlamaları kabul ederken ifadesinde ne kadar “Pişmanım” dese de aldığı cezadan kurtulamadı.

Toplu taşımada tacizin son kurbanlarından birisi de genç bir tiyatrocu oyuncu oldu. Öğle vakitlerinde Kabataş-Taksim fünikülerine binerek seyahat etmek isteyen genç tiyatrocu bir anda neye uğradığını şaşırdı. Ona doğru bakarak kendini tatmin etmeye başlayan Ürdünlü Yusuf A.’dan şikayetçi olan genç oyuncu durumu polise bildirdi. Hakkındaki suçlamaları kabul eden Ürdünlü Yusuf A ise ne kadar da pişman olsa ceza almaktan kurtulamadı ve şimdi 4.5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

4.5 Yıl Hapis İsteniyor

Geçen aylarda meydana gelen olayda tiyatro oyuncusu olan C.B., Taksim’e gitmek üzere yola Kabataş’taki fünikülere geldi. Vagonun arka kısmında bulunan 5 kişilik koltuklardan cam kenarına oturan genç oyuncunun yanında genç bir erkek ile 10 yaşlarında bir çocuk daha bulunuyordu. Kulaklıklarını takarak müzik dinlemeye başlayan genç kadın, bir ara kafasını sağa çevirdiğinde Yusuf A. adlı erkek yolcunun kendisine bakarak tatmin etmeye çalıştığını görünce paniğe kapılarak vagonun uzak bir bölümüne kadar gitti.

Yaşadığı olayları polise anlatan genç oyuncunun şikayeti üzerine Ürdünlü Yusuf A. yakalanarak gözaltına alındı. Türkiye’ye dil öğrenmek için geldiğini belirten Yusuf A. yaptıklarından pişman olduğunu söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim