Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Johnny Depp’le olaylı ayrılan Amber Heard İstanbul’a aşık oldu

Johnny Depp'le ayrıldıktan sonra açtığı dava ile çok konuşulan ve hala olaylı davası devam eden Amber Heard Bodrum tatilinin ardından İstanbul'a geçti. İstanbul'a adeta aşık olduğunu söyleyen Amber Heard Instagram hesabından kente övgüler dizdi.
Eklenme:
 Johnny Depp’le olaylı ayrılan Amber Heard İstanbul’a aşık oldu

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp ile ayrıldıktan sonra iftira davasında bir kez daha karşı karşıya gelen güzel oyuncu Amber Heard tatil için geldiği Bodrum’dan sonra bu defa İstanbul’u ziyaret etti. Birkaç gündür İstanbul’da olan Amber Heard kenti olan hayranlığımı sosyal medya hesabından dile getirdi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bu muhteşem şehre daha fazla aşık olamazdım” ifadelerini kullandı.

Şiddet ve ihanet iddiaları ile ayrılmışlardı

2015 yılında evlenen oyuncu çift Johnny Depp ve Amber Heard 2 yıl sonra şiddet ve ihanet iddiaları ile boşanmaya karar vermişlerdi. Ayrıldıktan sonra çiftin ilişkisi daha da kötü hale gelirken iftira davası çok konuşuldu. Heard ayrıldığı eşi Depp’in Kendisini rol arkadaşı olan ünlü aktörler ile yasak aşk yaşamak ve suçladığını belirtirken eski eşinin sürekli kendisini yakalamaya çalıştığını iddia etti. Amber Heard aynı zamanda Johnny Deep in kendisini aldatmakla suçladığı Leonardo DiCaprio ve Channing Tatum gibi isimlere lakap taktığını da öne sürdü. Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ise bu iddiaların tamamı ile birlikte eski eşine şiddet uyguladığı iddialarını kabul etmedi.

İstanbul’a hayran kaldı

Eski eşi ile hala arasındaki çekişmeli dava devam eden Amber Heard tatil için Bodrum’a gelmişti. Bodrum tatiline tamamladıktan sonra İstanbul’a geçen güzel oyuncu şehri gezme fırsatı buldu. Sosyal medya hesabından İstanbul gezisi ile ilgili bir paylaşım yapan güzel oyuncu kente hayran kaldığını aşık olduğunu söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap