Jandarma uyuşturucu arama köpeği Vuslat 10 yıllık görev süresini doldurunca törenle emekli edildi

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Artvin İl Jandarma Komutanlığı'nda 10 yıldan bu yana görev yapan uyuşturucu madde arama köpeği Vuslat görev süresini tamamlayınca törenle emekli oldu.

11.07.2019 - 18:05
11.07.2019 - 18:05
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Jandarma Genel Komutanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda Vuslat’ın emekli olduğu duyuruldu. Uyuşturucu madde arama köpeğinin emekliliğine espri katan Jandarma Genel Komutanlığı, Vuslat’ın deniz kıyısında bir şezlongun üzerinde gözlüklerle çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Törenle emekli oldu

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Artvin İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan Vuslat isimli uyuşturucu arama köpeği 10 yıllık görev süresinin dolması üzerine görevinden emekli edildi. Uyuşturucu madde arama köpeği Vuslat için Jandarma Genel Komutanlığı tarafından tören düzenlendi. Jandarma Genel Komutanlığı’nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, 10 yıldan bu yana Artvin İl Jandarma Komutanlığı’nda görevde bulunan uyuşturucu madde arama köpeği Vuslatın emeklilik töreninin düzenlendiği belirtildi. Açıklamanın devamında Vuslatın jandarmadaki kariyeri boyunca 466 operasyona katıldığı ve 750 kilogram fazla uyuşturucu maddeyi ele geçirdiği belirtilirken, emeklerinden dolayı teşekkür edildi. Jandarma Genel Komutanlığı paylaşımına Vuslat’ın deniz kenarında bir şezlongun üzerinde gözlüklerle çekilmiş fotoğrafını da ekledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim